Anime meč "NEW ELUCIDATOR" Sword Art Online

2 hodnocení
4 999 Kč –52 %
Anime meč "NEW ELUCIDATOR" Sword Art Online
4 999 Kč –52 % 2 399 Kč 1 983 Kč bez DPH
Skladem

Replika vyvedena v poměru 1:1 s originálem, který pochází z Japonského anime Sword art Online. Vyrobeno z kvalitní nerezové oceli. Vhodné jako doplněk ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anime meč "NEW ELUCIDATOR" Sword Art Online

" Pro tebe bych udělal cokoliv, Asuno "

Všichni známe příběh onlinové hry Sword Art Online. Kde se hráči jednoho dne ocitli v situaci, kdy sám tvůrce hry všechny hráče ve hře uzamkl a jejich herní osud byl spojen s jejich životem v reálném světě. Pokud jste zemřeli v světě SAO, konzole jenž Vás s tímto světem propojila, vyslala při smrti v hře silný elektrický výboj, jenž zabil a poškodil Váš mozek. Vše však končí dobře a za pomocí přátel a svého věrného Elucidatoru se Kiritovi podařilo problém vyřešit a všechny zachránit.

"New Elucidator" je opravdu překrásnou zbraní. Jeho čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a zelené motivy přesně kopírují jeho verzi ze seriálu. Díky této oceli meč dlouho vydrží krásný, jakoby jste ho zrovna rozbalili. Její atypický tvar připomínající šipku je zároveň i její zajímavostí. Rukojeť meče je příjemná na úchop a vyrobena z kvalitní ekokůže, což přidává na její věrohodnosti, ale i šetrnosti k lidské pokožce - je tedy vhodná ke cosplayi či divadelnímu představení.

Čepel je přibližně 80cm dlouhá, což meč řadí do jednoruční kategorie. Rukojeť s koženým opletem je 21cm dlouhá, takže se dobře drží téměř každému. Nyní se díky této zbrani můžete cítit, jako pravý hráč této legendární onlinové hry.

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Replika
Hmotnost: 1625 g
Délka: 101,2 cm
Délka čepele: 79,6 cm
Délka rukojeti: 21 cm
Materiál: nerezová ocell, ekokůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: