Anime meč "ICHIGO'S DUAL ZANPAKUTO - SHORD SWORD" - Bleach

1 hodnocení
2 799 Kč –35 %
Anime meč "ICHIGO'S DUAL ZANPAKUTO - SHORD SWORD" - Bleach
2 799 Kč –35 % 1 799 Kč 1 487 Kč bez DPH
Skladem

Kratší meč z páru mečů, které užívá hlavní postava anime Bleach Kurosaki Ichigo. Vyrobeno z pevného kusu nerezové oceli. Součástí balení je pevné pouzdro z eko kůže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anime meč "ICHIGO'S DUAL ZANPAKUTO - SHORD SWORD" - Bleach

Představujeme Vám ohromující repliku krátkého meče z anime Bleach, který je nedílnou součástí výbavy Kurosakiho Ichiga. Tento meč zcela věrně ztvárňuje design originálu a umožní Vám přiblížit se k oblíbeným postavám s neuvěřitelným důrazem na detaily. Celý meč je vyrobený z jednoho kusu nerezové oceli N420, což zajišťuje vysokou kvalitu a odolnost. Replika je důsledně provedena v poměru 1:1 s originálem, což potvrzuje autentický vzhled tohoto meče. Tato replika je čistě výstavním kusem, který je ideální pro cosplay. 

Meč má délku 59 cm a váží téměř 1,2 kg. Rukojeť meče je omotána na dotek pohodlnou bavlněnou omotávkou.  Součástí meče je také pevná pochva z eko kůže s nastavitelným popruhem, což umožňuje snadné nošení a pohodlný transport. Tato replika Vám umožní přiblížit se hrdinské postavě Kurosakiho Ichiga a pocítit sílu a magii, kterou tato postava představuje.

Přidejte si tuto úžasnou repliku meče z anime Bleach do své sbírky a dejte jí čestné místo ve svém prostoru. Nechte se okouzlit epickými momenty této fantastické série a buďte součástí tohoto světa.

"Nebojuju protože chci vyhrát... Bojuju protože vyhrát musím!

Po porážce Aizena ztratil Kurosaki Ichigo své síly Shinigamiho. Ovšem po nějakém čase se jeho síly opět vrátili a Ichigo se opět stal Shinigamim. Jenže už ne stejným jako kdysi. Neboť jeho schopnosti znatelně zesílili. Krom toho Ichigo získal i novou verzi své Zanpakuto, kterou můžete mít ve své sbírce i Vy! 

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost celková: 1241 g
Hmotnost meče: 1100 g
Délka celková: 59 cm
Délka čepele: 42,5 cm
Materiál: karbonová ocel N420, bavlna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: