Anime meč "ATTACK ON TITAN SWORD" Shingeki no Kyojin

11 hodnocení
2 499 Kč –40 %
Anime meč "ATTACK ON TITAN SWORD" Shingeki no Kyojin
2 499 Kč –40 % 1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Replika meče z oblíbeného anime Shingeki no Kyojin. Vyrobeno v kombinaci karbonové oceli a pevného plastu. Součástí balení je pevné pouzdro s ekokůže. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anime meč "ATTACK ON TITAN SWORD" Shingeki no Kyojin

„Chci vidět a pochopit svět tam venku. Nechci zemřít v těchto zdech, aniž bych věděl, co tam venku je...“

Lidské město u nějž stojí obří zeď. Ona zeď má bránit nebohé obyvatele před nebezpečím, které za zdí číhá. To nebezpečí představují obrovští titáni. Proti nim bojují speciálně vycvičení jedinci, jejíž úkolem je bojovat s těmito monstry. K tomuto boji užívají speciální meče, které můžete vlastnit i Vy! Věrná replika, která nejen že ozdobí Váš pokojíček, ale může být i skvělým doplňkem ke cosplayi.  

Velice nevšední, avšak proslavený masivní meč "ATTACK on TITAN SWORD" je katanovitý speciál, který Vás spolehlivě ochrání před titány, jako v anime předloze Shingeki no Kyojin ;-)

Celé zpracování meče "ATTACK on TITAN SWORD" je velice věrohodné dle jeho pravé předlohy v anime seriálu. Dostává se Vám do rukou tak velice podařený kousek se středně přiostřenou čepelí, která ústí do velice netypické rukojeti, kde je dobře zpevněná. Čepel je ve tvaru nindža mečů (nindžato) s rýhami a černěnou povrchovou úpravou proti odleskům ve tmě. Ostří je středně naostřené, tj. neříznete se, ale je jasně vidět a může být nebezpečné.

Rukojeť meč "ATTACK on TITAN SWORD" je vskutku pozoruhodná! Jakýsi boxerovitý chránič na prsty, mačkací funkční spoušť, technické detaily, šavlovité zahnutí... to je přesné dle anime předlohy! Meč slouží primárně k dekoračním účelům a nácviku seků. Katanovitý meč "ATTACK on TITAN SWORD" zasíláme společně s kvalitní koženou pochvou s nastavitelným popruhem přes rameno!

Naše společnost je - jako u mnoho jiných replik - jediným distributorem tohoto speciálního produktu! A stále se držíme naší filosofie "Rozumná kvalita za co nejnižší možnou cenu!"

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost: 1430 g
Délka: 92 cm
Materiál: karbonová ocel, zinek, plast
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: