Příruční mečík "NARSIL LOTR" Pán prstenů

12 hodnocení
2 299 Kč –26 %
Příruční mečík "NARSIL LOTR" Pán prstenů
2 299 Kč –26 % 1 699 Kč 1 404 Kč bez DPH
Skladem

Zmenšená verze oblíbeného meče Anduril z filmové trilogie Pán Prstenů. Vyrobeno z karbonové oceli, vhodné ke kostýmu či výstavu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příruční mečík "NARSIL LOTR" Pán prstenů

"Vrahové? Zrádci? Ty bys volal do boje? V nic nevěří... Nikoho neposlouchají!"

"Ale poslechnou krále Gondoru!"

Legendární meč krále Elendila a později krále Elessara (Aragorna) z našich stránek již dobře znáte. Toto ostří se u nás objevilo jako replika 1:1 s originálem a to hned ve dvou verzích. Poté jako zmenšená verze na dopisy a dokonce i damašková verze. Nyní pro Vás máme další zmenšenou verzi, tohoto legendárního meče, kterého se obával i samotný Temný pán Sauron, jemuž jím byla sťata ruka. 

Nejedná se o repliku velikosti 1:1. Jejím rozměrem se velice podobá meči "ALTAIR", neboť se také jedná o zmenšenou verzi. Celý meč měří od špice po zakončení rukojeti 57 centimetrů. Čepel o délce 42,9 centimetrů vyrobena z karbonové oceli není ostřena. Nejedná se tedy o funkční nástroj, ovšem s otevíráním obálek si hravě poradí. 

Součástí mečíku "NARSIL LOTR" je také pochva černé barvy, jejíž základ je vyroben z odolného plastu a na zakončení a vrchu pochvy najdeme karbonovou ocel. Krom toho se na pochvě nachází i tenký řemínek, díky kterému můžete meč upevnit na opasek. Řemínek je vyrobený z ekokůže. 

Příruční mečík "NARSIL LOTR" je vhodným dárkem pro fanoušky Pána prstenů, skvěle zapadne do Vaší sbírky a může se stát i součástí Vašeho fantasy kostýmu, či jednoduššího cosplaye.       

  

Doplňkové parametry

Kategorie: Pán Prstenů / Hobit
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 288 g
Délka: 57 cm
Délka čepele: 42,9 cm
Materiál: Karbonová ocel, ekokůže, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: