Miniatura meče "GLAMDRING" s podstavcem

6 hodnocení
599 Kč –25 %
Miniatura meče  "GLAMDRING" s podstavcem
599 Kč –25 % 449 Kč 371 Kč bez DPH
Skladem

Miniaturní verze meče Glamdring z nerezové oceli s detailně propracovaným, ručně malovaným podstavcem. Ideální výstavní kousek pro fanoušky J.R.R. Tolkiena. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Miniatura meče "GLAMDRING" s podstavcem

"Sloužím tajnému ohni, vládnu plamenem Anoru! Temný oheň ti nepomůže plameni Udunu! Jdi zpátky do stínů! NEPROJDEŠ DÁL!!!"

Gandalf. Tajemný čaroděj se špičatým kloboukem, který vždy dělal báječné ohňostroje. Ve skutečnosti však mocný mág, který patřil do řádu Istari. Byl to právě Gandalf kdo vybral Bilba Pytlíka jako lupiče do výpravy Thorina Pavézi. A byl to opět Gandalf kdo se rozhodl doprovodit Froda Pytlíka k Hoře osudu. Gandalf vždy nosíval svou čarodějnou hůl a také meč Glamdring, slavné ostří, které bylo vyrobeno v Gondolinu během 1. věku. Tento meč můžete ve zmenšené verzi vlastnit i Vy! :-)

Zmenšenina legendárního meče, jímž se ohání čaroděj Gandalf ve filmovém zpracování Pána prstenů a také Hobita. Jedná se o krásný doplněk do sbírky, který nezabírá moc místa a dodá Vašemu příbytku tu správnou fantasy atmosféru. 

Začneme přímo u meče, který měří pouhých 22 cm. a váží 30 g. Jeho rukojeť je detailně zdobena a čepel se tvarem podobá 1:1 originální zbrani. Ostří čepele je samozřejmě tupé, neboť se jedná o výstavní doplněk, nikoli funkční nástroj. 

Podstavec pro meč je vyroben z pevné sádry, ručně malovaný s propracovanými detaily. Ve spodu podstavce najdeme elfské znaky, které dobře známe z povrchu Sauronova prstenu. Ve vrchní části je podstavec upraven do podoby kamení, na jehož vrcholu najdeme pěnovou výplň do které se zabodává meč, ve které pevně drží a snadno se dá vložit i vyjmout ven. 

Miniatura meče "GLAMDRING" je ideálním dárkem pro milovníky příběhů J.R.R. Tolkiena a krásně ozdobí Váš stůl či poličku. Pokud chcete vlastnit meč, který vlastnil Gandalf a nezabírá moc místa. Miniatura "GLAMDRING" je tím pravým řešením za bezkonkurenční cenu. :) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pán Prstenů / Hobit
Záruka: 2 roky
Druh: sošky
Hmotnost: 314 g
Výška : 25,3 cm
Hmotnost meče: 30 g
Délka meče: 22 cm
Materiál: sádra, nerezová ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: