Mini dýka "THE STING" Pán prstenů/Hobit

EXKLUZIVNÍ CENA
9 hodnocení
1 699 Kč –58 %
Mini dýka "THE STING" Pán prstenů/Hobit
1 699 Kč –58 % 700 Kč 579 Kč bez DPH
Skladem

Civilnější verze repliky slavného meče ze světa Pána prstenů a Hobita. Vyrobeno z nerezové oceli. Zdobné prvky podobné originálu. Vhodné na otevírání dopisů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mini dýka "THE STING" Pán prstenů/Hobit

"Vyrobili ho elfové, jeho ostří zmodrá když jsou nablízku skřeti."

Bilbo Pytlík, hobit jenž si žil svůj klidný život ve své noře zvané Dno pytle. Jednoho dne se u něj na prahu objevil čaroděj Gandalf a vzal Bilba sebou na nezapomenutelné dobrodružství. O 60 let později na cestu za dobrodružstvím vydá i Bilbův synovec Frodo a při jejich opětovném setkání předává Bilbo Frodovi svůj starý meč "ŽIHADLO", který z našeho e-shopu již znáte v několika variantách. Dnes Vám představujeme mini verzi, kterou můžete nosit neustále u sebe. 

Mini dýka "THE STING" je civilnější variantou repliky slavného meče "ŽIHADLO", který již z našich stránek znáte. Tato verze se svým designem velice podobá filmové předloze ze světa Sira Tolkiena, ovšem díky délce 24,9 cm, se opravdu jedná o civilnější verzi , kterou můžete mít neustále po ruce a užít ji třeba i na otevírání dopisů.

Čepel dýky je vyrobena z leštěné nerezové oceli. Celá čepel měří od špice k záštitě 16,1 cm. a na jejím povrchu najdeme zlatý elfský nápis, který obsahuje i originální meč. Oblá čepel není ostřená. Zdobná záštita z nerezové oceli navazuje na umělohmotnou rukojeť, jenž je zdobena dle filmové předlohy. Celou rukojeť zakončuje hlavice, vyrobena též z nerezové oceli, ve stejném stylu jako záštita. 

Součástí dýky "THE STING" je též pevné umělohmotné pouzdro, na kterém nalezneme zdobné prvky z nerezové oceli, které opět můžeme vidět na filmovém originálu. Dýka "THE STING" je dokonalým doplňkem ke cosplayi, nebo skvělou rekvizitou k divadelní scénce. Pokud chcete vlastnit nějakou maličkost ze světa Pána prstenů či Hobita, mini dýka "THE STING" je perfektní volbou za úžasnou cenu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Pán Prstenů / Hobit
Záruka: 2 roky
Druh: dýka
Hmotnost: 193 g
Délka: 24,9 cm
Délka čepele: 16,1 cm
Materiál: Nerezová ocel, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: