Hobití meč "ŽIHADLO EXCELENT" Pán prstenů

23 hodnocení
2 999 Kč –46 %
Hobití meč "ŽIHADLO EXCELENT" Pán prstenů
2 999 Kč –46 % 1 599 Kč 1 321 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Nádherně zpracovaná replika meče Froda Pytlíka "Žihadlo". Meč vyrobený 1:1 s filmovým originálem. Vyrobeno z kvalitní nerezové oceli. Ideální na výstavu či cosplay. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hobití meč "ŽIHADLO EXCELENT" Pán prstenů

"Kéž bych ten prsten nedostal. Nic z toho by se nestalo."

Na Středozem padl stín. Temný pán Sauron se vrátil a za Černými branami Mordoru seskupuje vojska skřetů a zlých lidí, aby si podmanil svět. Jen jediné mu chybí k tomu aby nabyl plné moci a to Jeden prsten. Ten je skryt v Kraji a to v rukou Hobita Froda Pytlíka, který byl vyvolen k tomu aby prsten odnesl do ohňů Hory osudu, kde byl prsten vykován a kde jedině se dá zničit. E-shop Chladné zbraně Vám představuje meč, jenž Frodo užíval na své cestě. Hobití meč "ŽIHADLO EXCELENT"!!!

Nádherný elfský meč hobití velikosti, který měl tu čest nést Bilbo Pytlík a následně i jeho nevlastní syn Frodo Pytlík! Nyní ho máte možnost nést i Vy! :-) Pokud vezmete v potaz, že tato filmová replika stojí lehce přes 1000 Kč, tak její zpracování je zcela v nad očekávání v poměru CENA/VÝKON:

  • reálná hobití velikost
  • věrné filmové zpracování
  • CELOKOVOVÝ zdobený meč s lesklou čepelí
  • POUZE kovové zdobné detaily
  • nerezová ocel zdobená vyrytým elfským písmem

Tato replika nadchne všechny nadšence říše fantasy a hrdinských činů, především pak fanoušky filmů/knihy Hobbit a Pán prstenů! Není třeba mnoha peněz k tomu, abyste na vlastní kůži pocítili fantasy svět i Vy!
Mimochodem čepel tohoto hobitího meče modrá, když jsou nablízku skřeti..... Naštěstí již žádní skřeti na světě nejsou! ;o)

Meč je nádherně lehký s těžištěm v rukojeti - velice svižně a pohodlně se s mečem manipuluje a pohybuje! Asi jako u elfského originálu, co měl Bilbo :-) Čepel pevně drží v záštitě - celokovové zpracování zajišťuje vysokou pevnost. Meč však není určen ke kontaktnímu šermu. Ostří hobitího meče "ŽIHADLO EXCELENT" je zdá být na vzdálený pohled ostré, naštěstí je z bezpečnostních a dekoračních důvodů ztupené, takže se o něj není v žádném případě možné říznout.

Elfský meč "ŽIHALO EXCELENT" je určen k dekoračním účelům! Tento elfský meč "ŽIHADLO EXCELENT" bude Vaší ozdobou na Vašem pracovním stole, v obýváku, na fantasy táborech, plesech, ke kostýmu, na zábavách, LARPech, divadelních scénách apod.!  

Doplňkové parametry

Kategorie: Pán Prstenů / Hobit
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost: 989 g (i s pochvou)
Hmotnost meče: 606 g
Délka: 58 cm
Délka čepele: 44,2 cm
Délka rukojeti: 13 cm
Materiál: nerezová ocel, kov
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: