Gotický meč "HRANIČÁŘ ARAGORN" movie

13 hodnocení
6 999 Kč –50 % 3 499 Kč 2 892 Kč bez DPH
Skladem

Přesná replika, vyrobena v poměru 1:1 s filmovým originálem. Vyrobeno z nerezové oceli. Součástí meče je pevná dřevěná pochva a nožík, jenž se skrývá ve vrchní části pochvy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gotický meč "HRANIČÁŘ ARAGORN" movie

"Je od Hraničářů. Nebezpeční chlapi toulají se divočinou. Jak se doopravdy jmenuje jsem nikdy neslyšel. Říkáme mu Chodec."

Frodo Pytlík přežil nepříjemné setkání s Nazgûli a společně se svými 3 společníky dorazil do vesnice Hůrky. Zde se v místním hostinci mají setkat s čarodějem Gandalfem, ten se však nedostavil. Místo něj se však objevuje tajemný muž, který patří mezi Hraničáře, nebezpečné muže divočiny. Tímto tajemným cizincem je Aragorn, muž, jemuž v žilách koluje Královská krev.

A je to tady! K Aragornově dýce nyní přidáváme i jeho slavný hraničářský meč!

Meč, s kterým křižoval Středozem celý první, druhý a část třetího dílu! A jelikož se nejedná o drahý značkový produkt, nestojí 10 000 Kč, ale MNOHEM MÉNĚ!!! Kvalitu a detaily si však zachovává nadočekávání!!! ;-)

Na svou cenu je meč "HRANIČÁŘ ARAGORN" velice zdařilou replikou s mnoha filmovými detaily!!! Je to pravý meč! Čepel je vyrobena z nerezové oceli a je zpevněna zkrze celou rukojeť a dotažena ocelovým nákončím (masivní gotická hruška).

Ostří čepele je tupé, můžete tedy meč bezpečně využít při různých kostýmových slavnostech, dekoraci, cosplay festivalech apod. Široká gotická záštita, která je vyrobena přesně dle originálu, spolu s koženou rukojetí zajišťuje pohodlný úchop a Vám bude hned jasné, že úspěšně válčit s tímto mečem nebylo pro Aragorna problém ;-)

Mohutná dřevěná pochva s koženou omotávkou a ocelovými detaily taktéž nezahálí v dokonalosti zpracování!

Meč "HRANIČÁŘ ARAGORN" můžete pohodlně připnout/přivázat k opasku a to hned na 2 místech. Zajímavostí pochvy je skrytý nůž ze spodní strany! Nůž je zcela funkční a ostrý. Takže pro potřeby přeříznutí něčeho tu máte i praktický Aragornův malý nůž ;-)

 Meč "HRANIČÁŘ ARAGORN" můžete použít i pro trénování seků a nácvik s jedenapůlručním mečem - jeho konstrukce a kvalita je na to stavěná!

Jste fanoušek Pána Prstenů? Máte rádi hrdinské filmy, gotickou dobu, středověk? Pak neváhejte! U konkurence naleznete NAPROSTO STEJNÝ za 6 000 Kč a více! Přesvědčte se ;-)

A nyní trochu osvěžení z jedné z nádherných bitevních scén prvního dílu Pán prstenů - Společenstvo prstenu:

Doplňkové parametry

Kategorie: Pán Prstenů / Hobit
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost: 2295 g
Délka meče v pouzdře: 126,5 cm
Délka meče: 116,7 cm
Délka čepele: 90,1 cm
Délka rukojeti: 25,6 cm
Délka nožíku: 27 cm
Hmotnost nožíku: 97 g
Materiál: nerezová ocel, kůže, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: