Funkční ocelový meč "STRIDER" ostrý!

HQ!
9 hodnocení
14 999 Kč –46 %
Funkční ocelový meč "STRIDER" ostrý!
14 999 Kč –46 % 7 999 Kč 6 611 Kč bez DPH
Skladem

Replika meče Hraničáře Aragorna, jenž se 1:1 podobá své filmové předloze. Čistě výstavní kousek, vyrobený z kalené oceli. Součástí meče je dřevěná pochva. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Funkční ocelový meč "STRIDER" ostrý!

"Copak? Copak? Překvapený Hraničář?"

Na severu Středozemě se po rozpadu starého království Arnor potomci dunedánského rodu rozprostřeli po na území Eriadoru.
Zde bojovali proti hrozbám, jež se v této převážně pusté zemi objevili a chránili poklidná území jako například Kraj nebo Hůrku.
Jejich náčelníkem byl vždy potomek Isildurova rodu. Byli to smrtonosní válečníci, kteří byli schopní v malém počtu porazit ohromné převahy. Nejčastější zbraní hraničářů byl jeden a půl ruční meč, díky kterému se na bitevním poli vypořádali s jakoukoliv hrozbou. Náš tým Vám s radostí představuje ostrý meč "STRIDER".

 Vysoce kvalitní replika hraničářského meče z trilogie Pán prstenů, který nosil Aragorn po svém boku, dokud nezískal Anduril. Jedná se o funkční bojovou repliku o velikosti 1:1 s OSTRÝM ostřím.

Čepel meče "STRIDER" je vyrobená z velmi kvalitní pružinové oceli. Díky této oceli se Vám do ruky dostane FUNKČNÍ bojová replika této zbraně. Čepel meče "STRIDER" je vyrobená z velmi kvalitní pružinové oceli. Díky této oceli se Vám do ruky dostane FUNKČNÍ bojová replika této zbraně.

Záštita "STRIDER" je vyrobená z leštěné oceli a velice hladkým povrchem. Na záštitu navazuje dřevěná rukojeť potažená černou kůží a ve středu rukojeti je pak kroužek z leštěné oceli. Hlavice samotná je pak vyrobená také z leštěné oceli, v které je na imbusovou matku utažená celá konstrukce rukojeti.

Jedná se o velmi ostrou repliku, která vydrží dokonce i šerm, avšak doporučujeme velmi vysokou obezřetnost při manipulaci. :)

Součástí baleni je spolu s tímto vysoce kvalitním ocelovým mečem "STRIDER" i kvalitní pochva s ocelovým koncem a potahem z černé kůže, díky jejímuž závěsu můžete nosit tento kvalitní meč po svém boku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pán Prstenů / Hobit
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost: 2304 g
Délka: 122,6 cm
Materiál: kalená uhličitá pružinová ocel, dřevo, černá kůže, leštěná ocel
Délka čepele: 92,7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: