Dřevěná plaketa "BÍLÝ STROM GONDORU" Pán prstenů

4 hodnocení
999 Kč –42 %
Dřevěná plaketa "BÍLÝ STROM GONDORU" Pán prstenů
999 Kč –42 % 579 Kč 479 Kč bez DPH
dodání do 5-7 dnů
Položka byla vyprodána…

Plaketa zhotovená z pevného bukového dřeva, s gravírováním znaku, který se nachází v erbu království Gondor. Pevná plaketa která bez potíží udrží Vás meč, aby jste se jim mohli kochat ve své domácnosti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná plaketa "BÍLÝ STROM GONDORU" Pán prstenů

" Vše o čem rozhodujeme, je rozhodnout co s časem, který nám byl dán. "

Tato plaketa je opravdovým kouskem, který svým vzhledem a provedením potěší každého fanouška legendárního díla mistra J. R. R. Tolkiena. Zdobená symbolem Bílého Stromu Gondoru a naprosto skvělá pro ozdobení Vašeho trůnního sálu či hodovní síně. Hodí se pro všechny meče z Gondorského prostředí, např. "ANDURIL" či "SWORD OF BOROMIR" a udrží je pevně tak, aby se mohli honosit na zdi hned vedle jiných předmětů z tohoto tajemného světa Středozemě.

Opravdu je to velice luxusní kousek. Na váze ji přidává skutečnost, že je vyrobena zakázkově, zručným českým dodavatelem! Tvořená kvalitní a patřičně ošetřeným bukovým dřevem a obohacena o stylově vygravírovaný znak Bílého stromu, tak jak ho známe, který na Vás z dřeva přímo září. Plaketa je velikostně 20 cm v průměru.

Dva úchyty s kvalitní oceli poté zajistí aby jeden z mečů nepřišel k úhoně a do těla plakety jsou uchyceny pevně aby nedošlo k neštěstí. V takovém případě by nepomohla ani kouzla Gandalfova či příjezd Rohanských jezdců. 

Sama plaketa je určena pouze k dekoračním účelům a může tak doplnit Vaši sbírku, či ozdobit Vaší krčmu či obydlí. Rozhodně by tento krásný kousek neměl chybět žádnému fanouškovy Středozemě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pán Prstenů / Hobit
Záruka: 2 roky
Druh: Plaketa
Hmotnost: 590 g
Průměr: 25 cm
Tloušťka materiálu: 1,5 cm
Rozteč uchycení meče: 5 cm
Materiál: Bukové dřevo, ocel
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: