Damašková fantasy dýka "BAGGINS!!!" Funkční, ostrá! Pán prstenů

HQ!
3 hodnocení
10 999 Kč –30 %
Damašková fantasy dýka "BAGGINS!!!" Funkční, ostrá!
10 999 Kč –30 % 7 699 Kč 6 363 Kč bez DPH
Skladem

Funkční dýka, jenž oplývá designem legendárního meče "ŽIHADLO". Ručně vykováno z moderní damaškové oceli. Pozinkovaný povrch, zdobné detaily + pevné pouzdro.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Damašková fantasy dýka "BAGGINS!!!" Funkční, ostrá! Pán prstenů

"Zloděj! Pytlík!"

Z našeho e-shopu již známé "ŽIHADLO", tentokrát však v nové verzi, ručně vykováno ne v Elfské kovárně, ale v našich kovárnách na blízkém východě. Fanoušci legendární ságy Lord of the Rings, Hobit a celkově díla J.R.R. Tolkiena  si přijdou na své! Damašková fantasy dýka "BAGGINS" z damaškové oceli, Vás na 100% okouzlí nejen svým zpracováním, ale i svou pevností, což z ni dělá plně funkční nástroj! Nyní i Vy můžete vyrazit na výpravu do země Mordor kde se spojí šero se šerem! :)

Krásně zpracovaná a zcela funkční verze z našeho e-shopu již známé repliky elfské dýky, nebo meče hobití velikosti "ŽIHADLO". Tentokrát se však jedná o plně funkční verzi, ručně vykované v našich kovárnách na blízkém východě. Dýka je zhotovena v kombinaci moderní damaškové oceli, dřeva a zinku. Celá dýka měří od špice k hrušce 56 cm. 

Obousečná čepel meče je tvarovaná stejně jako originální předloha. Ve spodní tupé části je tloušťka oceli 4 mm. Na rozdíl od originálu, povrch čepel nezdobí Elfské nápisy, ale damaškový povrch. Celá délka čepele činí 38,8 cm. Ve středu čepele najdeme středový hřbet, který se táhne skoro po celé čepeli. Ostří po obou stranách je již z výroby ostřené. Čepel je zapuštěna do rukojeti, díky čemuž je dostatečně zpevněná a díky tomu si dýka hravě poradí s ovocem, zeleninou i vybraným tvrdším materiálem. Díky ostrosti čepele nedoporučujeme dýku užít na kontaktní šerm. 

Rukojeť meče měří od záštity po hrušku 16,5 cm. Prostor pro úchop je vyroben ze dřeva v červené barvě, ozdoben malovanými znaky, které se vyskytují i na originální předloze. Díky svému oblému tvaru pohodlně sedí v ruce. Oblá záštita je zdobená stejně jako originál. Záštita i hruška dýky mají pozinkovaný povrch. 

Součástí dýky "BAGGINS" je pevné pouzdro z hovězí kůže. Pouzdro je vyrobené na míru a tak do něj dýka krásně zapadne. Díky pevnému oku si dýku můžete bezpečně zavěsit na opasek. Na pouzdře se také nachází řemínek se cvočkem, který slouží jako pojistka proti samovolnému vypadávání.    

Doplňkové parametry

Kategorie: Pán Prstenů / Hobit
Záruka: 2 roky
Druh: Kovaný damaškový meč
Hmotnost: 475 g
Celková délka : 56 cm
Délka čepele: 38,8 cm
Délka rukojeti: 16,5 cm
Materiál: damašková ocel, zinek, dřevo, hovězí kůže (pouzdro)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: