Aragornova dýka "ARAGORN KNIFE"

8 hodnocení
1 699 Kč –52 %
Aragornova dýka "ARAGORN KNIFE"
1 699 Kč –52 % 799 Kč 660 Kč bez DPH
Skladem

Jednoduší, levnější a však krásná replika dýky hraničáře Aragorna z filmové trilogie Pán Prstenů. Vyrobeno v kombinaci tvrdého plastu a nerezové oceli. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aragornova dýka "ARAGORN KNIFE"

"Naše hlídky narazily na velké skřety se znakem bílé ruky co cestují za slunečního světla. Jste sledováni!"

Společenstvo opustilo Morii a jejich cesta pokračuje do lesů Lothlórien. Jejich vůdcem je nyní Aragorn, neboť Gandalf Šedý padl do propasti, společně s Morgothovým Balrogem. V lesích jim poskytnou úkryt elfové, sloužící Celebornovi a Galadriel. Jejich cesta však zde nekončí a musí pokračovat dál. Celeborn předá Aragornovi varování a krom toho dostane darem i dýku, jenž byla vykována Lesními elfy. Nyní tuto dýku můžete vlastnit i Vy!

A je to tady! Slavná Aragornova dýka, která mu byla darována v Lothlórien, je právě v prodeji! A jelikož se nejedná o drahý značkový produkt, nestojí 8 000 Kč, ale MNOHEM MÉNĚ!!! ;-)

Na svou cenu si replika "ARAGORN KNIFE" stále zachovává Aragornův ráz a ducha Pána prstenů! Čepel je nádherně zakřivená mírně se rozšiřující se. Zdobení, záštita i nákončí jsou vyrobeny z kovu a zdobeno v duchu Pána prstenů. Rukojeť a pochva jsou vyrobeny z černého plastu imitovaného do kůže.

Dýka "ARAGORN KNIFE" využijete při historických scénkách, zábavách, fantasy LARPech, ale i jako otvírač na dopisy!:-P Může být také skvělým doplňkem ke cosplayi. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pán Prstenů / Hobit
Záruka: 2 roky
Druh: dýky
Hmotnost: 405 g
Délka: 41,2 cm
Délka čepele: 28 cm
Materiál: nerezová ocel, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: