Středověký erb "IN GOD'S NAME"

2 hodnocení
1 499 Kč –33 %
Středověký erb "IN GOD'S NAME"
1 499 Kč –33 % 999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem

Stylový středověký erb od Italské firmy La Balestra. Zmenšenina rytířské zbroje a mečů, vyrobeno v kombinaci nerezové oceli a mosazu, uchycené na pevné dřevěné desce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Středověký erb "IN GOD'S NAME"

Krásný středověký erb "IN GOD'S NAME" je věrně zpracovaný erb se zmenšeninou hrudního plátu a dvěma zkříženými meči na lakovaném dřevěném podkladu. Jedná se o luxusní dekoraci, která vám do bytu přinese atmosféru středověku, kdy v celé Evropě zuřily náboženské války!

Středověký erb "IN GOD'S NAME" se může pyšnit kvalitním italským zpracováním pouze z autentických materiálů! Celý erb je vyhotoven pouze ze dřeva a kovu - žádné další příměsy! Díky kovovému očku se dá pohodlně pověsit na stěnu a mít tak tento klenot stále na očích. Erb navíc disponuje ozdobným háčkem, za který lze zavěsit cokoli dalšího si budete zrovna přát. 

Zkřížené meče na erbu "IN GOD'S NAME" mají mosaznou rukojeť, jejíž konec je vyveden ve tvaru hlavy gladiátorského bojovníka. Erb také disponuje ozdobným kovanou cedulí s ornamenty. To všechno z něj dělá působivou dekoraci či ideální dárek!

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky
Druh: erb
Hmotnost: 635 g
Rozměry: 20 x 24 cm
Materiál: dřevo, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: