Pavoučí erb "KNIGHTS OF THE SPIDER QUEEN"

1 hodnocení
1 599 Kč –37 %
Pavoučí erb "KNIGHTS OF THE SPIDER QUEEN"
1 599 Kč –37 % 999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem

Stylový erb jenž svým designem krásně zapadá do oblasti fantasy. Dřevěná deska nesoucí ocelového pavouka ve stříbrné barvě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pavoučí erb "KNIGHTS OF THE SPIDER QUEEN"

" Zvídavá mysl je stejně jedovatá, jako zvídavý pavouk "

Jejich řady jsou nekonečné, jejich společná síla nepřemožitelná, jejich mysl funguje, jako celek. Rytíři pavoučí královny jsou od nepaměti tajemným, ale čestným řádem, který chrání svou paní i vlastním životem. Když jeden z pavouků padne hned ho na jeho místě zastoupí jiný z řad ostatních rytířů.

Bývají často nepochopení a odmítáni ostatními řády, neboť se od nich v mnohém liší a jejich názory si ne vždy najdou zalíbení u ostatních. Pavoučí řád je ukryt hluboko v podzemních chodbách, kde se nachází sídlo samotné královny, již všichni milují a uctívají, jako bohyni. Ona sama je hlavní znakem řádu v celé své pavoučí kráse. To ona je tím, co žene všechny rytíře kupředu za vítězstvím. Mocná, děsivá, ale také milující, to je pavoučí královna.

Podstava erbu je vyrobena z kvalitního dřeva a jsou na ní nasazeny gumové zarážky, které drží její Výsost o délce 20 cm na místě. Sama zmenšená podoba velebné pavoučí královny je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Přece by nebyla sama královna všech pavouků vyrobena z nějakého šuntu, že?

Díky nám se do řad těchto legendárních rytířů můžete připojit i vy!

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky
Druh: Erb
Hmotnost celek: 826 g
Rozměr plakety: 32,5 x 22,1 cm
Hmotnost plakety : 544 g
Délka pavouka : 20 cm
Hmotnost pavouka : 287 g
Materiál: dřevo, nerezová ocel, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: