Královský štít/erb "THE CRUSADER" se závěsem!

1 hodnocení
3 099 Kč –45 %
templářský křížácký štít
3 099 Kč –45 % 1 699 Kč 1 404 Kč bez DPH
Skladem

Monumentální erb, z doby gotiky. Zdobné detaily, základ vyrobený z kvalitní oceli. Kousek zhotovený převážně k výstavním účelům.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Královský štít/erb "THE CRUSADER" se závěsem!

Monumentální středověký štít/erb "THE CRUSADER" je jako stvořený pro všechny sympatizanty s rytířskou dobou! 

Rytířský štít "THE CRUSADER" je vyroben z pouze z kovu! Žádný plast či laciné náhražky poctivého materiálu.
Konstrukci štítu tvoří vytepaný plech, na kterém jsou pevně přišroubovány nádherné kovové středověké symboly. Uprostřed se nachází zlatý monumentální erb se 3 lvi pevně přinýtovaný. Zlato pravé bohužel není :D Rohy štítu jsou zpevněny další vrstvou zlatého nýtovaného plechu. Štít nese prvky křižáckých výprav a templářské kultury.
Výška křižáckého štítu "THE CRUSADER" činí 72 cm!


Tento zdobený štít/erb je vyroben primárně pro přidělání/zavěšení na zeď - ideální a nevšední dekor do každého prostředí!
Je možné ho zavěsit či přišroubovat. Plechové madlo obsahuje již 4 šrouby s maticí, je možné ho tedy přidělat třeba i na strop! ;-)

Samozřejmě můžete využít středověký štít "THE CRUSADER" i ke kostýmu, na párty, do scény či na foto apod. Lze ho držet za madlo či za řetěz. Nicméně není určen pro boj, nicméně ocelovému plechu se toho zase tolik stát nemůže... :-P

Přineste do svého interiéru kus rytířské doby, ctnosti a hrdinských činů. Obrázek naleznete v každém domě, ale tento monumentální erb přinese Vašemu prostředí zcela jiný rozměr!

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky
Druh:
Hmotnost: 2 650 g
Rozměry: 72 x 48 cm
Materiál: ocel, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: