Kovová socha rytíře "PROTECTOR OF CASTLE" V životní velikosti!

4 hodnocení
59 999 Kč –33 %
Kovová socha rytíře "PROTECTOR OF CASTLE" V životní velikosti!
59 999 Kč –33 % 39 999 Kč 33 057 Kč bez DPH
Skladem

Pro fanoušky středověkých rytířů. Ideální dekorace do bytu milovníků historie, nebo do historické krčmy. Replika brnění, zhotovena z pevného plechu v životní velikosti. Pevně usazena na kamenném podstavci. Součástí zbroje je též plechový štít a halapartna, kompletně zhotovena z nerezové oceli. Brnění není možné nosit. Jedná se pouze o výstavní kousek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovová socha rytíře "PROTECTOR OF CASTLE" V životní velikosti!

Fanoušci středověku, rytířských turnajů a brnění si zde rozhodně přijdou na své. Jedná se o velice zvláštní kousek, který by jistě ocenil i sám rytíř Lancelot. Nyní si můžete dovolit mít svou vlastní zbroj a to přímo ve Vašem obýváku či pod pergolou. 

Celá zbroj je zhotovena z karbonové oceli s povrchovou úpravou. Výška samotné zbroje je cca 185 cm. Propracované kovové detaily na zbroji Vás jistě zaujmou. Stejně tak i jejich zpracování. Celý produkt se skládá ze zbroje, štítu, sekery na dlouhé násadě a masivního stojanu, na kterém celá zbroj pevně drží a majestátně vypadá. 

Váha samotné zbroje je cca 25 kilo. Vdechněte své domácnosti trochu středověké atmosféry, Kovová socha rytíře "PROTECTOR OF CASTLE" je ideálním kouskem pro všechny nadšence do rytířství.  

Zbroj je součástí rytíře. Každý šlechtic, každý rytíř nosil svou zbroj. Někdo zdobenou, někdo prostou, což záleželo hlavně na financích rodu. Existuje několik různých druhů zbrojí, od těžké plátové po lehkou koženou. E-shop chladnezbrane.eu Vám však přináší sochu rytířské zbroje a to v životní velikosti! Sice ji nemůžete obléknout, ale jako dekorace je naprosto bombová!

Možno objednat pouze na OSOBNÍ ODBĚR!!!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky
Druh: Socha
Hmotnost: cca 25 kg
Výška: cca 190 s podstavcem
Materiál: karbonová ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: