Jednoruční funkční meč "KNIGHT OF HONOR"

HQ!
4 hodnocení
7 499 Kč –26 %
Jednoruční funkční meč "KNIGHT OF HONOR"
7 499 Kč –26 % 5 499 Kč 4 545 Kč bez DPH
Skladem

Jednoruční gotický meč, upravený na kontaktní šerm. Vyrobeno z kvalitní Highncarbon oceli 1060. Dřevěná pochva se závěsem a opaskem součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoruční funkční meč "KNIGHT OF HONOR"

Jednoruční funkční meč "KNIGHT OF HONOR" je ideální volbou pro všechny fanoušky středověku, kteří chtějí mít kousek historie u sebe doma. Je vhodný jak na výstavu, kdy na něm může vysledovat téměř každý detail a jeho krása si rozkvete na první pohled. Ale stejně tak je meč správně vyroben a zkonstruován tak, aby byl vhodný na kontaktní šerm a sekání. 

Čepel meče měří od špice k záštitě 81,5 cm. Tato obousečná čepel je vyrobena z kvalitní High carbon oceli 1060. Na čepel navazuje rukojeť, jenž začíná pevnou záštitou. Rukojeť meče je uzpůsobena pro jednoruční úchop a měří 10,6 cm. Rukojeť je po celé délce obalená v pevné kůži, jenž je vytvarovaná tak, aby neprokluzovala a pohodlně seděla v ruce. Rukojeť meče je zakončena ocelovou hlavicí, jenž svým tvarem připomíná srdce. 

Součástí meče "KNIGHT OF HONOR" je také pevná dřevěná pochva, jenž je celá obalena v kůži. K pochvě jsou připevněny nastavovací popruhy, ke kterým lze připevnit závěs na meč a opasek, který je součástí balení. Meč je vhodný jak na výstavu, či jako doplněk ke kostýmu. Ale i na prostorový trénink či sekání, nebo na kontaktní šerm. Avšak opatrně! Ostří meče je z výroby ostřené.  

Celkově jde o perfektní kombinaci krásného designu a vynikající kvality, která vyžaduje, že se tento meč stane vynikající volbou pro každého milovníka historie a šermířského umění.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky
Druh: Kovaný ocelový meč
Hmotnost celková: 1418 g
Hmotnost meče: 1103 g
Délka meče: 99,5 cm
Délka čepele: 81,5 cm
Délka rukojeti: 10,6 cm
Materiál: Highncarbon oceli 1060, dřevo, eko kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: