Indiánský tomahawk s dýmkou míru "PEACEMAKER" - funkční!

2 hodnocení
1 999 Kč –50 %
Sekera s dýmkou "PEACEMAKER" funkční
1 999 Kč –50 % 999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem

Propracovaný, zdobený indiánský tomahawk s hlavicí z kvalitní leštěné oceli. Topůrko zdobené peřím a kůži, jenž ve svém nitru ukrývá funkční dýmku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indiánský tomahawk s dýmkou míru "PEACEMAKER" - funkční!

Za časů, kdy rozlehlé prérie náleželi matce přírodě, se po nich proháněli indiánské kmeny. Tyto kmeny žili po staletí v harmonii s přírodou a respektem k životu. Avšak ne pokaždé se vyhnuli sporu. Časy míru sem tam proťali časy války. Netrvali však příliš dlouho a poté co bohové rozhodli na čí straně je právo, usedli znesvářené kmeny pospolu k ohni a na znamení příměří se kouřila takzvaná dýmka míru. Náš tým se rozhodl Vám dát možnost absolutní originality s pověstná válečná sekera byla obohacena o dýmku míru.

Jedná se o nebojovou repliku tomahavku, ale ostří na této sekeře je ostré, takže jemnější zacházení snese, ale není to zbraň určená na tvrdou práci. Samozřejmě je na místě i obezřetnost. Tato sekera je naprostým unikátem ve své oblasti, a to díky tomu že je to současně i dýmka na občasné kouření tabáku! :) (občasné a rituální, nikoliv každodenní - na to není kontstrukce stavěná)

Díky jedinečnému zpracování se Vám tak do ruky dostane replika indiánského tomahavku v kombinaci funkční dýmkou.
Sekera je tvořena leštěnou ocelí stejně jako kotel na tabák. Rukojeť je vyřezána ze dřeva, skrze které vede krk dýmky a zakončená je náustkem. Zdobení rukojeti je z hovězí kůže, imitace kožešiny a mosazných spon.
Ozdobou jsou také ptačí pérka na koženém pásku okolo kotle dýmky, která dává celé sekeře indiánský nádech.

Pokud jste nadšenci do májovek nebo se Vám jen líbí myšlenka spojení dvou protikladů válečné sekery a dýmky míru, je tento unikát jako stvořený právě pro Vás.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost: 380 g
Délka: 47 cm
Šířka: 17,5 cm
Materiál: leštěná ocel, dřevo, kůže, imitace kožešiny, mosazné cvoky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: