Měkčená baseballová pálka "LITTLE LUCILLE" - Walking dead

18 hodnocení
1 190 Kč –32 %
Měkčená baseballová pálka "LITTLE LUCILLE" - Walking dead
1 190 Kč –32 % 799 Kč 660 Kč bez DPH
Skladem

Měkčená replika legendárního nástroje, patřící protagonistovi komiksu Walking dead Neeganovi. Jádro vyrobeno z pevného laminátu. Vhodné na LARP nebo cosplay.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

"LITTLE LUCILLE" - Walking dead

Svět se zhroutil do totální zkázy když se mrtví vrátili k životu v podobě nenažraných zombie. Lide musí denně bojovat o přežití.
Někteří se snaží vrátit do civilizovaných dob, a přibírají mezi sebe další přeživší, nebo se snaží žít v míru s jinými komunitami. 
Jsou však i tací, kteří se nechtějí přátelit, a přežívají jen díky síle, násilí a vydírání. Mezi takové patřila i Neeganova komunita. 
Vedena hromotlukem, jehož vládnoucím nástrojem byla baseballová pálka, omotána ostnatým drátem, která nesla
jméno "LUCILLE."

Měkčená baseballová pálka "LITTLE LUCILLE" je dalším z měkčených kousků na chladnezbrane.eu. Jedná se o repliku z komiksového příběhu WALKING DEAD. Stylizovaná do animovaného stylu, a zcela bezpečná. Vhodná pro cosplay, nebo i na larp, jehož tématem, můžou být právě zombie. :)

Pevné odolné jádro z laminátu je velmi odolné a díky němu máte jistotu, že i při větší zátěži se Vám pálka jen tak nezlomí. Na tomto kvalitním laminátu je nanesená vrstva pěnového měkčení, které zajistí bezpečnost při boji.
Finální vrstvou tohoto měkčeného kousku ""LITTLE LUCILLE"" je latex, díky kterému se na pálce zachovají dech beroucí detaily. 

Díky kvalitní pružné konstrukci a měkčené stavbě této pálky, se nemusíte bát, že by si Vaše ratolest při svádění bitev ublížila, zároveň si jako Larpový nadšenec užijete kvalitní velmi krásné a detailní zbraně. :)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LARP a COSPLAY
Záruka: 2 roky
Druh: měkčené
Hmotnost: 477 g
Délka : 81,8 cm
Materiál: laminát, pěnové měkčení, latex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: