Thorovo kladivo "MJOLNIR HAMMER" s podstavcem - Avengers

HQ!
2 hodnocení
5 499 Kč –36 %
Thorovo kladivo "MJOLNIR HAMMER" s podstavcem - Avengers
5 499 Kč –36 % 3 499 Kč 2 892 Kč bez DPH
Skladem

Thorovo kladivo ve vysoké kvalitě. Tělo z detailní pryskyřice. Uvnitř ocelová výztuha. Váha téměř 2 kg! Součástí balení je podstavec z pevné pryskyřice. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Thorovo kladivo "MJOLNIR HAMMER" s podstavcem - Avengers

"Jsem hoden!"

Thor! Bůh hromů a blesků, ochránce Asgardu a člen Avengers. Hrdina a bůh v jedné osobě, který v boji užívá nejen svou moc nad blesky ale i mocké kladivo Mjolnir, které může pozvednout jen ten, kdo je hoden jeho moci. Díky tomuto kladivu dokáže Thor nejen rozdávat tvrdé rány nepřátelům, ale také létat. Nyní i Vy můžete vládnout mocí Thora, tedy pokud jste hodni a kladivo unesete. :)  

Asi každý si někdy přál pozvednout k nebi mocné Thorovo kladivo - a nyní má možnost! Dovezli jsme pro vás autentickou repliku Thorova kladiva "MJOLNIR" z filmů Thor, Avengers a dalších trháků! Tak co myslíte, jste hodni? :-)

Thorovo kladivo "MJOLNIR" je vyrobeno z naprosto detailní tvrzené pryskyřice, dokonale imitující kov! Replika je reálně velká a má příjemnou váhu téměř 2 kg. Zevnitř je pak kladivo vyztuženo kovovými výztužemi, takže něco vydrží! Jedná se však primárně o dekoraci, proto s ním prosím nikoho nebijte ani netlučte o tvrdé předměty! :-)

Kladivo disponuje působivými runami ze severské mytologie a dobovými ornamenty Vikingů! I rukojeť je vyvedena téměř přesně podle originálu, včetně ozdobné kovové patky a koženého řemínku na konci! Jako byste ho ukradli Thorovi přímo z ruky! Součástí kladiva je taky podstavec z pryskyřice. Kladivo do něj pohodlně zapadne a nemá tendence se viklat. Můžete si jej pak dle libosti vystavit kde jen budete chtít. :)

Kladivo lze zahlédnout ve filmech na streamovací službě od Disney. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MARVEL / AVENGERS
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost celková: 3574 g
Výška kladiva: cca 42 cm
Hmotnost kladiva: 1722 g
Hmotnost podstavce: 1859 g
Rozměr podstavce: 27,5 X 22 cm
Materiál: pryskyřice, umělá kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: