Thanosův Double-Edged sword "SWORD OF THANOS" Avengers

6 hodnocení
6 999 Kč –42 %
Thanosův Double-Edged sword "SWORD OF THANOS" Avengers
6 999 Kč –42 % 3 999 Kč 3 305 Kč bez DPH
Skladem

Detailní replika THANOSOVA meče. Nejpřesnější 1:1 detaily. Hmotnost neuvěřitelných 3,6 kg. Vhodný doplněk ke cosplayi a krásná ozdoba do všeho příbytku.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Thanosův Double-Edged sword "SWORD OF THANOS" Avengers / MARVEL

" Nechtěl jsem, aby jste mi věřili, pouze mě poslouchali. "

Všichni asi známe tohoto fialového chlapíka, co jedním lusknutím mohl skoro vše. Thanos se pokusil o něco, co by dalo svět do rovnováhy, avšak za jakou cenu. Za smrt 50% populace, to přece nešlo a tak ho naši slavní a nebojácní Avengers museli zastavit. Přesto mnozí z nich pro záchranu naší krásné planety Země padli, ale díky slavnému Tony Starkovi aka Iron Manovi dokázali hrdinové nad tímto záporákem zvítězit.

Thanosova zbraň je opravdu zvláštním kouskem. Dva meče spojené do sebe tvoříc dvoj-ostří, vskutku zajímavý design a ještě více nebezpečná zbraň. Sice nebyl tento meč tak mocný, jako samotná rukavice nekonečna, avšak v rukách našeho fialového velikána rozséval dost podobné množství zkázy. Dvě 66,5 cm dlouhé čepele, sekaly, řezaly a zničili cokoliv či kohokoliv kdo se jím postavil do cesty. Na začátku čepelí nalezneme přesně, jako v filmu dva černé kryty čepele a pod nimi zlatavě zabarvenou záštitu s rukojetí, jenž drží vše pohromadě. Celý tento mohutný skvost je tvořen z tvrzené pryskyřice a je opravdu věrnou replikou.

Tento kvalitně zpracovaný kousek by určitě neměl chybět v doupěti žádného fanouška světa Marvel. Avšak je určen pouze jako ozdoba či s opatrným zacházením součást kostýmu. Není určen k sekání či jiným aktivitám.

Doplňkové parametry

Kategorie: MARVEL / AVENGERS
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost: 3694 g
Délka: cca 153 cm
Délka čepele : 66,5 cm
Délka rukojeti: 16,6 cm
Materiál: Pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: