Mighty Thorovo kladivo "MJOLNIR" (Thor - Love and Thunder) HQ!

6 hodnocení
6 999 Kč –28 %
Mighty Thorovo kladivo "MJOLNIR" (Thor - Love and Thunder) HQ!
6 999 Kč –28 % 4 999 Kč 4 131 Kč bez DPH
Skladem

Ocelová replika popraskané verze kladiva Mjolnir. Vnitřní ledkové podsvícení + 3 módy svícení. Součástí balení je i umělohmotný stojánek, který též svítí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mighty Thorovo kladivo "MJOLNIR" (Thor - Love and Thunder) HQ!

"Za prvé, jmenuji se Mighty Thor. A za druhé, pokud nemůžeš říct, Mighty Thore, přijmu doktorku Jane Fosterovou."

Když se Thor utkal se svou starší sestrou Helou, ztratil své věrné kladivo Mjolnir, které bylo rozdrceno na kousky. V tomto stavu bylo kladivo uskladněno v novém Ásgardu dokud se neobjevila Jane Foster. V její přítomnosti se kladivo opět složilo dohromady a dalo Jane super schopnosti, které užívá sám Thor. A tak se z doktorky Jane Foster, stal superhrdina Mighty Thor! Náš E-shop Vám nyní představuje celoocelovou repliku nové verze kladiva Mjolnir a to vnitřním svícením!!! 

Kladivo "MJOLNIR" jenž patří Mighty Thorovi, je 1:1 podobné originálnímu kladivu. Liší se však znatelnými prasklinami, které najdeme na hlavici kladiva. Na naší replice mají tyto praskliny zvláštní význam, neboť díky Ledkové technologii skryté uvnitř kladiva, tyto praskliny svítí, stejně jako u filmové verze!!! 

Celá replika je vyrobena z pevné oceli, díky čemuž kladivo váží 3832 g. Nejedná se tudíž o žádného drobečka. Kladivo je po celém svém povrchu detailně zdobené a na první pohled Vás doslova uhrane! :) Rukojeť kladiva je zakončena koženým řemínkem, který můžete užít jako jištění kolem ruky. 

Součástí kladiva je také umělohmotný stojánek, který má na svém povrchu též praskliny, které stejně jako u kladiva svítí. K tomu jsou zapotřebí 3 tužkové baterie AAA. Další součástí produktu je malý ovladač, kterým regulujete svícení kladiva. Na ovladači najdeme 4 tlačítka, která přepínají světelné módy. Každé tlačítko aktivuje jiný mód:
 
Tlačítko A: Stálé svícení 
Tlačítko B: Plynulé rozsvěcování a zhasínání 

Tlačítko C: Problikávání 
Tlačítko D: Vypnutí světla

K nabíjení kladiva slouží vstup pro USB C. Kabel s tímto portem je součástí balení. Po nabití kladivo aktivujte posuvným tlačítkem, které se nachází vedle vstupu pro nabíječku. Pokud není tlačítko aktivováno, kladivo Vám na ovladač reagovat nebude. Samotné kladivo bez napájení vydrží svítit cca 2 hodiny. Baterie nejsou součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: MARVEL / AVENGERS
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost celková: 4015 g
Hmotnost kladiva: 3832 g
Hmotnost stojánku: 167 g
Délka kladiva: 43,5 cm
Šířka hlavice: 22 cm
Materiál: karbonová ocel, umělá kůže, umělá hmota
Doba svícení kladiva bez napájení: cca 2 h

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: