Detailní replika "STORMBREAKER AXE" Thor, Avengers, HQ!

HQ!
7 hodnocení
5 999 Kč –50 %
Detailní replika "STORMBREAKER AXE" Thor, Avengers, HQ!
5 999 Kč –50 % 2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná replika ze světa Marvelu. Vyrobeno z pevného kusu pryskyřice. Skvělý sběratelský předmět s propracovanými detaily, vhodný ke cosplayi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní replika "STORMBREAKER AXE" Thor, Avengers, HQ! MARVEL

"Jak dlouho potřebuješ pro ohřev?" "Pár minut možná víc proč?"
"Otevřu ty dveře" "To je sebevražda."
"Stejně jako čelit Thanosovi bez této sekery!"

Toto je dialog boha hromů a blesků Thora a krále trpaslíku z Nidaveliru.
Koncentrovaná síla hvězdy spolu mocnou rudou Ur dali vzniknout nové zbrani pro Thora.
"STORMBREAKER AXE". Ovládnete tuto božskou sílu?!

Kdo by si nevybavil legendární scénu ukutí zbrusu nové zbraně pro Thora a to mocné sekery "STORMBREAKER AXE". Nyní si i tento kousek můžete užít v detailním nádherně zpracovaném provedení i Vy!

Tato replika sekery "STORMBREAKER AXE" je věrnou replikou originálu z filmů Avengers Infiniti War a Avengers Endgame.Velikost této repliky je 1:1 a díky tomu se Vám do ruky dostane věrný kousek plný překrásných detailů!

Sekera tohoto kousku "STORMBREAKER AXE" je naprosto identickou reprodukcí originální filmové sekery s tím rozdílem, že se jedná o reprodukci z dvousložkové pryskyřice s ocelovým jádrem. Hlavice je barvená a krásně vystínovaná, takže rozdíl v materiálech poznáte až při blízkém prohlédnutí zbraně. Hlavice sekery je pak zdobená taktéž reliéfy jako originál z filmového plátna.

Topůrko sekery "STORMBREAKER AXE" je opět věrnou replikou originálu každým coulem. Sekera jako taková je sice monolit, ale ani tak Vás provedení neochudí o krásně zpracované zavázání větvemi jako od pravého Groota. Detaily ještě více umocňuje imitace šlahounů po délce topůrka, takže sekera budí dojem, jako by se opravdu jednalo o surovou větev.

Sekera "STORMBREAKER AXE" je kouskem, který potěší každého fanouška Marvelu, díky které můžete dokonale vylepšit svůj kostým Thora a přitom Vám neupadne ruka z nošení naší ocelové varianty.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MARVEL / AVENGERS
Záruka: 2 roky
Druh: Dlouhý meč
Hmotnost: 3460 g
Délka: 105 cm
Materiál: Ocelové jádro, Pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: