Reklamace

U nás nemusíte mít strach nakupovat! Pokud se u zboží projeví výrobní vada, řešíme reklamaci velmi rychle! Jestliže zboží není třeba posuzovat přímo u výrobce a vada je zřejmá, řešíme reklamaci ihned. Běžně obchody protahují reklamační proces na limitních 30 dnů, my většinou nepotřebujeme na vyřízení celé záležitosti více než 7-14 dní!

 

A jak při reklamaci postupovat?

Kontaktujte nás na e-mailu info@armyfantasy.cz.  Uveďte důvod reklamace a informaci, o který výrobek se jedná. Teprve poté nám předejte vadný výrobek - můžete dvěma způsoby:

1) Osobně - na základě emailové domluvy. Možné setkání je ve Kolíně. S sebou si určitě vezměte i fakturu.

2) Zajistíme Vám dopravce, který si od Vás reklamované zboží převezme a přepraví k nám.
V případě reklamačního řízení pro Vás máme jako omluvu připravené velké množství dárků v hodnotě až 199 Kč, za způsobené nepříjemnosti.

V případě uznání reklamace, Vám můžeme místo dárků v mnohdy vyšší hodnotě, proplatit poštovné, pokud jste nám produkt zaslali na vlastní náklady na naši adresu, nicméně je třeba nám zaslat daňový doklad o zaplacení poštovného.

Adresa:

ARMYFANTASY.CZ

K Raškovci 159

Kolín

280 02

Stáhněte si náš reklamační formulář a vyplněný nám ho zašlete společně s reklamovaným zbožím. Ke zboží přidejte fakturu s vytištěnou emailovou komunikací, která mezi námi před odesláním probíhala - tím reklamaci výrazně urychlíte! Děkujeme.

Připojte také své číslo účtu a kód Vaší banky, na který Vám, v případě uznání reklamace a nemožnosti zaslání nového produktu, zašleme zpětně částku za vyreklamovaný produkt. Zboží nezasílejte na dobírku!


Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, nikoliv na mechanické poškození, opotřebení nebo ztrátu součástek!