Wolverinovy drápy "CLAWS OF ADAMANTIUM" X-Men (pár)

2 hodnocení
9 999 Kč –40 % 5 999 Kč 4 958 Kč bez DPH
Skladem

Replika drápů legendárního Wolverina. Pár drápů vyrobených z kvalitní karbonové oceli. K tomu stylový stojánek ve tvaru X, s podsvícením! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wolverinovy drápy "CLAWS OF ADAMANTIUM" X-Men (pár)

"Celá kostra z Adamantia. Bude nezastavitelný..."

Wolverinovy drápy jsou nezaměnitelným symbolem postavy, kterou hraje Hugh Jackman v populární filmové sérii X-Men. Tyto drápy jsou charakteristickými zbraněmi Wolverina, jehož schopností je krom drápů regenerace. Kombinace kovového skeletu a regeneračních schopností z něj dělají jednoho z nejsilnějších mutantů v celém vesmíru Marvelu. Tyto drápy jsou také na mnoha místech ukázkou jeho silného charakteru a neohroženosti.

Wolverinovi drápy jsou replikou originálního designu z filmu a vypadají velmi realisticky. Jsou z kvalitní karbonové oceli a mají tupé ostří, což z nich dělá bezpečný doplněk ke cosplayi. Délka drápů je přesně 25,5 cm. a váha jednoho kusu je pouhých 609 gramů. 

Drápy jsou navíc umístěny na stojánku ve tvaru X, který je vyroben z plexiskla. Uvnitř stojánku se skrývají ledky a po připojení kabelu se stojánek rozsvítí! 

Tyto drápy jsou skvělým doplňkem pro každého milovníka X-menů a Marvelu obecně. Vynikají nejen jako součást cosplaye, ale také jako dekorace do vaší sbírky a bytového interiéru. Pokud chcete dokonalý vzhled pro sebe i své přátele, vystupující v podobnou roli, posuďte tyto skvělé rekvizity, které dodávají vašemu kostýmu to správné kouzlo, které udiví každého.

Wolverine, mutant jehož schopností byla regenerace a kostěné drápy které se mu vysouvají z rukou. Jeho schopnosti byli však ještě posíleny a to tak, že jeho kostra byla kompletně zalita do Adamantia. Díky tomuto vylepšení se stal Wolverine téměř nezastavitelným. Nyní i Vy můžete vlastnit tyto slavné drápy, a to ve stylovým stojánku, který ve tmě svítí!!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Celková hmotnost: 2339 g
Hmotnost 1 ks: 609 g
Délka drápů (čepelí): 25,5 cm
Hmotnost stojánku: 1114 g
Rozměr stojánku: 35,5 X 30 cm
Materiál: karbonová ocel, plexy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: