Uhtredův meč "SERPENT-BREATH" The last Kingdom

3 hodnocení
5 999 Kč –46 %
Uhtredův meč "SERPENT-BREATH" The last Kingdom
5 999 Kč –46 % 3 199 Kč 2 644 Kč bez DPH
Skladem

Povedená replika meče ze seriálu The Last Kingdom. Meč samotného Uhtreda. Vyrobeno z pevné karbonové oceli. Zdobená plaketa součástí balení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uhtredův meč "SERPENT-BREATH" The last Kingdom

"Má cesta pokračuje..."

Meč "SERPENT-BREATH" (Hadí dech), je mimořádně kvalitní meč, který se stal symbolem odvahy a statečnosti legendárního bojovníka Uhtreda, hlavní postavy seriálu The Last Kingdom. 

Meč je vyroben z karbonové oceli a jeho čepel o délce 70,3 cm. je zrcadlově leštěná a uprostřed najdeme takzvaný "krevní žlab". Jeho výstavní replika dokonale zachycuje detaily a kvalitu, kterou tento meč skutečně má. Meč "SERPENT-BREATH" je tím nejlepším nástrojem pro bojovníky, kteří nehodlají ustoupit před žádným protivníkem.

Rukojeť meče začíná půlměsícovou záštitou jednoduchého designu. Samotná rukojeť je po celé své délce omotána hrubou eko kůží, což tvoří protiskluzový povrch, díky kterému nemá meč tendence prokluzovat. Rukojeť je zakončena zdobnou hlavicí, kde se nachází skleněný kámen, který svým vzhledem připomíná jantar. 

Součástí meče "SERPENT-BREATH" je i dřevěná plaketa, díky které si meč můžete snadno zavěsit na zeď a dát svému příbytku tu správnou fantasy atmosféru. Jedná se čistě o výstavní repliku, kterou nedoporučujeme užívat na šerm. Ovšem meč lze využít na prostorový trénink, nebo jako nádherný doplněk ke cosplayi.

Uhtred, původním jménem Osbert. Válečník jenž strávil své dětství s Dány, kteří jej unesli a později přijali mezi sebe. Za ten čas co Uhtred strávil čas s Dány přijal jejich víru, a vyzbrojen mečem "SERPENT-BREATH", vyrazil na cestu pomsty, aby proklál zrádné srdce jeho strýce Aelfrica, a získal zpátky své rodné právo na trůn! Nyní i Vy můžete vlastnit meč, tohoto obávaného válečníka. :)

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Obou ruční meč
Hmotnost: 1038 g
Délka meče: 93,5 cm
Délka čepele: 70,3 cm
Rozměr plakety: 23,4 cm
Hmotnost plakety: 364 g
Materiál: Nerezová ocel, plast, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: