Trpasličí meč "MASTER FILI" movie - 2 ks!

1 hodnocení
3 999 Kč 3 305 Kč bez DPH
Skladem

Replika mečů, užívaných jedním ze členů výpravy Thorina Pavézy. 1:1 s filmovým originálem, vyrobeno z kvalitní oceli, vhodné jako doplněk ke cosplayi.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trpasličí meč "MASTER FILI" movie - 2 ks!

Hned 2 ks hrubých trpasličích mečů, které jsou inspirované slavným trpasličím válečníkem Fili z filmové trilogie Hobbit.
Nyní tyto meče máte možnost nést i Vy! :-)

Pokud vezmete v potaz, že tato filmová replika "MASTER FILI" stojí lehce přes 1000 Kč, tak její zpracování je zcela v nadočekávání v poměru CENA/VÝKON:

  • reálná trpasličí velikost
  • filmové zpracování
  • hrubé trpasličí rysy
  • ODLITÁ železná masivní čepel
  • dřevěná rukojeť
  • hned 2 ks! (jako ve filmu)
  • možnost složení k sobě 
  • mimochodem věrná licencovaná replika stojí přes 13 000,- (2ks) ...

Tato replika nadchne všechny nadšence říše fantasy a hrdinských činů, především pak fanoušky filmů/knihy Hobbit a Pán prstenů! Není třeba mnoha peněz k tomu, abyste na vlastní kůži pocítili fantasy svět i Vy!

Meče "MASTER FILI" jsou hrubě odlité, snad přímo z trpasličích dílen v hlubinách hory Osudu... - máchnutí s nimi je jako máchnutí s kyjem - pádné a energické! To přesně milují trpaslíci - těžké a pádné zbraně! U nich žádná pižlátka nenaleznete :D

Čepel je vyrobena ze železa, je ostrá a pevně drží v záštitě - je zde zakolíčkovaná! Proto meče neslouží pouze pro dekoraci či trénink, ale můžete je použít i jako mačetu či sekerku!
Jsou plně funkční!

Rukojeť je vyrobena ze dřeva a je půlkulatá. To proto, aby bylo možné meče k sobě složit v 1 mocný kyj nebo je uschovat společně do pouzdra. Pouzdro zasíláme ZDARMA!

Tyto dwarfské meče "MASTER FILI" budou také krásnou ozdobou na pracovním stole, v obýváku, na fantasy táborech, plesech, ke kostýmu, na zábavách, LARPech, divadelních scénách apod.!  

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost (1 ks): 1160 g
Délka: 68 cm
Materiál: železo, dřevo, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: