Tradiční Klingonský meč "BAT'LETH" Star Trek

5 hodnocení
3 999 Kč –25 %
Tradiční Klingonský meč "BAT'LETH" Star Trek
3 999 Kč –25 % 2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Skladem

Výstavní replika meče ze sci-fi seriálu Star Trek. Tradiční zbraň z nerezové oceli, jenž užívali Klingoni. Součástí meče je i dřevěná plaketa na zeď. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradiční Klingonský meč "BAT'LETH" Star Trek

Nad planetou Vulcan se opět objevují temná mračna. Nejde však o bouři, v nebesích se vznáší obrovská flotila, která vnáší strach do srdcí nebohých Vulcanců, neboť vesmírná plavidla jim jsou známá. Klingoni zahájili svou invazi!
...
Podle Klingonské mytologie vykoval první Bat'leth kolem roku 625 Kahless, jenž upustil pramen svých vlasů do lávy z vulkánu Kri'stak,
pak ho zchladil v jezeru Lursor a vykoval z něj čepel. Tu použil k pokoření tyrana Molora a sjednocení všech Klingonů. Tento první Bat'leth je známý jako Kahlessův meč. Tato pověst byla záměrně vynechána ze všech klingonských náboženských textů, jelikož měla sloužit jako důkaz Kahlessova návratu.


Konečně si na své přijdou i milovníci STAR TREK, neboť po Tradičním Klingonském meči "BAT'LETH" snad toužil každý chlapec, který denně sledoval televizi a doslova hltal prožitá dobrodružství posádky lodi Enterprise. Ať jste fanoušky klasiky či jiné série, jako správný fanoušek rozhodně oceníte krásu této repliky a zjistíte že rozhodně nesmí chybět ve vaší sbírce. 

Klingonský meč cti je vytvořený z masivní nerezové oceli. Jeho délka 119,5 cm je identická se seriálovou předlohou a díky svému stylovému designu a 3 čepelím z Vás udělá opravdu hrozivého válečníka. I když se jedná pouze o tupou repliku, je meč překvapivě dobře vyvážený a dá se s ním lehce manipulovat. Rukojeti meče lehce padnou do ruky a díky opletu z eko kůže  je úchop pohodlný. 

Součástí meče je také dřevěný stojánek, jenž můžete zavěsit na zeď a vyzdobit si tak svůj příbytek v pravém Klingonském stylu. :)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Hmotnost celek : 2233 g
Délka : 119,5 cm
Materiál : Nerezová ocel, eko kůže
Nevyplňujte toto pole:
VB Avatar autora Stojánek 26.7.2022 14:07
Dobrý den, ten stojánek v pod položkou související lze tedy použít jako stojánek pro bat'leth? Děkuji
Odpovědět