Spirálovitá dýka "ARCHANGEL BLADE" SUPERNATURAL

3 hodnocení
2 499 Kč –40 %
Spirálovitá dýky "ARCHANGEL BLADE" SUPERNATURAL
2 499 Kč –40 % 1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná replika 1:1 s originálem ze seriálu Supernatural. Vyrobeno z nerezové oceli N420. Plastový stojánek součástí balení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spirálovitá dýka "ARCHANGEL BLADE" SUPERNATURAL

"Jediná zbraň, která dokáže zabít Archanděla."

Milovníci a milovnice oblíbeného seriálu Supernatural. Náš e-shop Vám přináší další kousek z tohoto seriálu, se kterým se dají doslova zabíjet démoni, neboť se jedná o repliku osobní čepele, které u sebe nosí Archandělé. Představujeme Vám repliku spirálovité dýky "ARCHANGEL BLADE".  

Design dýky je 1:1 totožný s originální předlohou. Hlavní surovinou ze které je dýka vytvořena je nerezová ocel N420. Dýka měří od špice ke konci rukojeti 32,4 cm. Spirálovitá čepel dýky je po celém svém povrchu natřena barvou mědi. Na čepeli také najdeme znaky, které se nachází i na originální zbrani. 

Stejně jako je čepel tak i rukojeť má na svém povrchu spirálu, díky čemuž vytváří protiskluzový povrch, díky kterému Vám dýka nevyklouzne z ruky. Jelikož se jedná o čistě výstavní repliku, nedoporučujeme dýku ostřit, ani využít k řezání či na kontaktní šerm. Součástí dýky je i malý plastový stojánek černé barvy, díky kterému si dýku můžete vystavit ve své domácnosti ať už v ložnici nebo obýváku. :)  

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost celková: 344 g
Hmotnost dýky: 272 g
Délka: 32,4 cm
Délka čepele: 19,5 cm
Materiál: nerezová ocel N420, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: