Spartský meč "300 BITVA U THERMOPYL" kovaný

1 hodnocení
2 999 Kč –50 %
Spartský meč "300 BITVA U THERMOPYL" kovaný
2 999 Kč –50 % 1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Pevná, masivní replika meče, jímž se oháněli Sparťané ve filmu 300! Vyrobeno z pevného kusu železa. Propracované detaily, skálopevná pevnost. Vhodné na sekání! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spartský meč "300 BITVA U THERMOPYL" kovaný

"Šílenství? Tohle je SPARTA!!!"

Ve Spartské zemi se rodili jen ti nejlepší válečníci. Jejich čas nastal, když se o jejich domovi, louky a pole začala zajímat Perská říše. Král Leonidas, společně s 300 statečnými válečníky, čelili této invazi a to v úzkém sevření Thermopyl. Legenda vypráví, že i když byli všichni pobiti, dokázali dlouho a statečně vzdorovat několikanásobné přesile, ozbrojeni mečem, šíty a kopím. A právě meč z filmového zpracování této legendy, Vám nyní představujeme!

Opravdu masivní kousek oceli, který je nádherně i funkčně zpracován do legendárního spartského meče krále Leonida!

Tento meč se může srovnávat s kyjem či palcátem. Jeho hmotnost (téměř 2 kg!) a tloušťka čepele (1,1 cm!!!) z něj činí opravdu masivní záležitost. A nejedná se pouze o věc do vitríny. Čepel je zpevněná v rukojeti a ostřená, takže s ní můžete štípat třísky či oklešťovat vánoční stromeček bez nejmenších problémů. Čepel je opatřena kovaným designem - autentické zpracování je na místě.

Tento meč je historicky zpracován a je delší a těžší nežli jeho kolega "LEONIDAS" black. Pokud vezmete v potaz, že tato slavná filmová replika stojí okolo 1500 Kč, tak její zpracování je zcela nadočekávání v poměru CENA/VÝKON:

  • reálná spartská velikost
  • věrné filmové zpracování v reálném historickém designu
  • CELOKOVOVÉ zpracování
  • plně funkční (mačeta/sekera/meč)

Tato replika meče "300 BITVA U THERMOPYL" nadchne všechny nadšence filmu "300 Bitva u Thermopyl/Battle of Thermopylae" a hrdinských činů či řecké kultury. Není třeba mnoha peněz k tomu, abyste na vlastní kůži pocítili hrdinství, zodpovědnost a statečnost i Vy! Tak, tak jak to cítil i král Leonidas roku 480 př. n. l.

Tento starořecký meč - kopis - "300 BITVA U THERMOPYL" bude Vaší ozdobou na Vašem pracovním stole, v obýváku, na fantasy táborech, plesech, ke kostýmu, na zábavách, LARPech, divadelních scénách apod.!

A proč? Protože "THIS IS SPARTA!" :-)

Videorecenze zde:

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: replika
Hmotnost: 1770 g
Délka: 84,9 cm
Délka čepele: 65,6 cm
Tloušťka čepele: 4 mm
Materiál: Ocel 440C , kov, omotávka
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: