Spartakův meč "SWORD OF THRACE"

HQ!
1 hodnocení
4 499 Kč –44 %
Spartakův meč "SWORD OF THRACE"
4 499 Kč –44 % 2 499 Kč 2 065 Kč bez DPH
Skladem

Seriálová replika v poměru 1:1 s originální předlohou. Propracované detaily, pevná ocel, dřevěná pochva potažená ekokůží. Ideální dárek pro fanoušky seriálu Spartakus.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

SpartaKův meč "SWORD OF THRACE"

" Jestli se máme připojit k Římu. Tak náš cíl musí být jasný!"

Antický Řím, země Bohů, hrdinů, ale také častých válek a vojenských i politických konfliktů. Do této doby se narodil Thrak, jenž dal svou oddanost Římskému generálovi. Jeho věrnost však byla odměněna zradou. Tímto válečníkem byl Spartakus, legendární gladiátor, jenž si způsobem svým vlastním, vybojoval svobodu.  

Tento příběh byl zpracován v několika verzích. My Vám však přinášíme zbraň ze seriálového zpracování Spartakus Krev a písek. Jedná se o repliku meče, který můžeme vidět v rukou Thráckých válečníků, kteří se statečně ženou do bitvy proti hordám barbarů.

Meč je vyroben z kvalitní oceli a pyšní se velmi povedeným zpracováním z Antické doby. Na rukojeti nalezneme černou kůži, připevněnou třemi ocelovými kroužky, což ji dodává eleganci a lesk. Začátek čepele je také ozdoben reliéfem jenž zobrazuje kříž. K meči patří velmi pečlivě zpracovaná pochva, která všemu dodá náležité zakončení.

Díky nám se můžete vrátit do minulosti, alespoň v myšlenkách se stát jedním z Thráckých válečníků!

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost: 896 g
Délka: 60 cm
Délka čepel: 42,5 cm
Materiál: ocel, ekokůže, dřevo (plaketa)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: