Rubyin nůž "DEMON - KILLING KNIFE" Supernatural

5 hodnocení
2 999 Kč –33 %
Rubyin nůž  "DEMON - KILLING KNIFE" Supernatural
2 999 Kč –33 % 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem

Replika nože, jenž v seriálu Supernatural zabíjí démony. Čepel z karbonové oceli, pevná rukojeť připomínající paroh, vyrobena z pryskyřice. Stojánek součástí balení.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rubyin nůž "DEMON - KILLING KNIFE" Supernatural

"Same... Měl bys svého bratra držet na kratším vodítku!"

Ruby... Démon v těle krásné mladé dívky, jenž je plně oddaná návratu Lucifera. Byla to právě Ruby kdo ochránil Sama Winchestera ale ne z dobroty srdce, ale proto aby jej připravila na to aby se stal schránkou pro Lucifera. Ruby se Samem uzavře spojenectví pod příslibem že dostane jeho bratra Deana z pekla. Ve skutečnosti je to však součást jejího temného plánu, který by ji i vyšel, kdyby však bratři její plán neodhalili a nezabili ji jejím vlastním nožem. A tento nůž, jenž má moc zabíjet démony, můžete nyní vlastnit i Vy!

Nová replika, kterou můžete dobře znát z hororového seriálu Supernatural. Detailně zpracovaná replika nože, jenž v seriálu užívá démonka Ruby a později oba bratři Winchesterovi. Replika je vyrobena v kombinaci karbonové oceli a pryskyřice, vyrobeno 1:1 se seriálovým originálem. 

Celý nůž měří 31 cm. tudíž se nejedná o žádné párátko. Samotná jednosečná čepel měří od špice k záštitě 19,5 cm, ovšem jedná se o výstavní repliku a proto ostří nože není ostřené. Samotné ostří Vás na 100% zaujme, neboť se nejedná o klasické ostří, nýbrž o zubatou čepel. Po stranách čepele najdeme nápis v pekelném jazyce. 

Na jednoduchou záštitu navazuje rukojeť z pryskyřice, jenž svým designem připomíná paroh. Díky tomuto povrchu Vám nůž pevně zapadne do ruky a nemá tendence prokluzovat. K noži "DEMON - KILLING KNIFE" patří také dřevěný stojánek. Nůž je okouzlujícím výstavním kouskem který skvěle ozdobí Váš příbytek, dá se ale také užít jako doplněk ke cosplayi. Tak se chopte nože a vyrazte na lov démonů!   

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost: 212 g
Délka: 31 cm
Délka čepele: 19,5 cm
Hmotnost stojánku: 149 g
Materiál: Pryskyřice, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: