Roninův meč "RETRACTABLE SWORD" Se zádovým přehozem - Avengers

3 hodnocení
2 999 Kč –36 % 1 899 Kč 1 569 Kč bez DPH
Skladem

Výstavní replika meče užívaného Roninem ve filmu Avengers. Replika zhotovena z karbonové oceli. Součástí meče je i pochva se zádovým přehozem.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roninův meč "RETRACTABLE SWORD" Se zádovým přehozem - Avengers

"Tento meč patří nechvalně známému Roninovi."

Poté co Thanos luskl prsty a vyhladil polovinu populace, Clint Burton alias Hawkeye přišel o svou rodinu a propadl smutku a toužil po pomstě. Svou pomstu se rozhodl vykonat na zločincích, kteří přežili lusknutí, proto oblékl nový kostým, luk vyměnil za meč a stal se Roninem. Po dobu 5 let Ronin krutě masakroval zločinecké kartely, dokud opět nebyl konfrontován Natašou. Clint se tedy vrátil k Avengers a svůj meč si vzal pochopitelně sebou a ten nyní můžete vlastnit i Vy! 

Hrdinové z týmu Avengers patří mezi nejoblíbenější postavy ze světa MARVEL. Máme zde Thora, Iron Mana, Kapitána Ameriku, nebo Hawkeye. Konkrétně na Hawkeye se zaměříme, nebo spíš na jeho pozdější verzi Ronina, neboť nám na skladě přistála novinka, kterou užívá právě Ronin a to meč  "RETRACTABLE SWORD" se zádovým přehozem. :) 

Svým designem Vám meč snadno připomene meč Ninjato, který ve starém Japonsku užívali Ninjové

Čepel meče z karbonové oceli o délce 71 cm. je jednosečná a jelikož se jedná především o výstavní repliku, není ostřena. Čepel je také obdařena stejným designem jako jeho filmová předloha, a to v podobě podlouhlých otvorů. Na čepel navazuje obdélníková záštita černé barvy.

Samotná rukojeť je omotána nylonovou tkaninou, pohodlně padne do ruky a je jemná na dotek. Rukojeť je zakončena stylovou Kashirou. Součástí meče je také dřevěné pouzdro, ke kterému patří nastavitelný nylonový závěs. Meč se tak stává dokonalým doplňkem ke cosplayi samotného Ronina. Nyní i Vy se můžete stát členem legendárních Avengers!!!      

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Replika meče
Hmotnost celková : 1213 g
Hmotnost meče: 882 g
Délka meče: 99,5 cm
Délka čepele: 71 cm
Délka rukojeti: 28 cm
Materiál: Nerezová ocel, nylon, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: