Roninův meč "HAWKEYE'S RONIN SWORD" - Avengers

2 hodnocení
4 999 Kč –40 %
Roninův meč "HAWKEYE'S RONIN SWORD" - Avengers
4 999 Kč –40 % 2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Skladem

Výstavní replika meče užívaného Roninem ve filmu Avengers. Replika zhotovena z karbonové oceli, 1:1 s filmovou předlohou. Součástí balení je i pevný stojánek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roninův meč "HAWKEYE'S RONIN SWORD" - Avengers

Hrdinové z týmu Avengers patří mezi nejoblíbenější postavy ze světa MARVEL. Máme zde Thora, Iron Mana, Kapitána Ameriku, nebo Hawkeye. Konkrétně na Hawkeye se zaměříme, nebo spíš na jeho pozdější verzi Ronina, neboť nám na skladě přistála novinka, kterou užívá právě Ronin a to meč  "HAWKEYE'S RONIN SWORD"!

Svým designem Vám meč snadno připomene meč Ninjato, který ve starém Japonsku užívali Ninjové. Celý meč měří 94 cm. a jeho detailní zdobení se 1:1 podobá své filmové předloze. Čepel meče z karbonové oceli o délce 67,7 cm je jednosečná. Jedná se především o výstavní repliku. Čepel je také obdařena stejným designem jako jeho filmová předloha a to v podobě podlouhlých otvorů. 

Rukojeť meče je vyrobena 1:1 s filmovou předlohou. Díky svému designu rukojeť oplývá takzvaným protiskluzovým povrchem. Díky tomu lze s mečem provádět prostorový trénink, aniž by jste se museli strachovat že Vám meč vypadne z ruky. Součástí meče je stojánek z průhledného ABS plastu. Díky tomuto stojánku si můžete meč libovolně vystavit ve Vašem obydlí. 

"Clinte! To že budeš zabíjet gangstery ti rodinu zpátky nevrátí."

Poté co Thanos luskl prsty a vyhladil polovinu populace, Clint Burton alias Hawkeye přišel o svou rodinu, propadl smutku a toužil po pomstě. Svou pomstu se rozhodl vykonat na zločincích, kteří přežili lusknutí, proto oblékl nový kostým, luk vyměnil za meč a stal se Roninem. Tento nástroj pomsty nyní můžete mít ve své sbírce i Vy!

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Replika meče
Hmotnost celková : 1125 g
Hmotnost meče: 933 g
Délka meče: 94 cm
Délka čepele: 67,7 cm
Délka rukojeti: 22,8 cm
Rozměr stojánku: 11 x 22 cm
Materiál: Nerezová ocel N420, ABS plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: