Obouruční meč "WILLIAM WALLACE" Statečné srdce

HQ!
5 hodnocení
3 899 Kč –23 %
Wllace uvod
3 899 Kč –23 % 2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Skladem

Nádherně zpracovaná replika legendárního meče z filmu Statečné srdce. Vyrobeno z nerezové oceli, 1:1 kopie filmového originálu. Součástí dřevěná plaketa. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obouruční meč "WILLIAM WALLACE" Statečné srdce

"Svobodáááááááá!"

Snad každý zná kultovní film Statečné srdce, ve kterém si legendárního rebela Williama Wallace při skotském povstání zahrál slavný herec Mel Gibson, díky kterému získalo Skotsko svoji nezávislost a William Wallace se stal legendou svého národa. Kdo by si také nevzpomněl na tohoto hrdinu, který ve filmovém podání vládl hrozivým obou ručním mečem claymore, se kterým porážel desítky nepřátel. Náš tým Vám nyní s radostí představuje obou ruční meč "WILLIAM WALLACE". Za svobodu! :)

Ocelová replika slavného meče claymore z filmového zpracování příběhu o Williamu Wallace z filmu Statečné srdce v reálné velikosti 1:1 jak váhou, tak i velikostí nese hrdě jméno svého majitele "WILLIAM WALLACE"

Jedná se o velmi detailní masivní repliku, díky které se vžijete do děje této události jako samotný hrdina. Čepel tohoto meče "WILLIAM WALLACE" je vyrobená z nerezivějící oceli a u záštity je potažená pravou kůží. Při své reálné délce 103 cm ostří se jedná nejen o přesnou repliku ale také o masivní kus oceli. Na čepeli najdete krásný výbrus ostří, ale pro bezpečnost je ostří tupé. 

Rukojeť je stejně jako čepel přesným a detailním zpracováním dle filmové předlohy. Trn meče prochází celou rukojetí tvořenou dřevem, která je potažená pravou kůží. Ocelová záštita a hlavice meče jsou stejně jako čepel z nerezové oceli, takže údržba tohoto meče je doslova brnkačka.

Součástí balení této repliky je i dřevěný vývěsný štít spolu s veškerými díly k montáži. Vrhněte se s tímto úžasně propracovaným kouskem do víru bitev při skotském povstání. Za svobodu! :)

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: replika meče
Hmotnost: 2507 g
Délka meče: 131 cm
Délka čepele: 103 cm
Materiál: nerezová ocel, dřevo, kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: