Morgulský nůž "KNIFE OF ANGMAR KING" - Pán Prstenů

1 hodnocení
3 999 Kč –42 %
Morgulský nůž "KNIFE OF ANGMAR KING" - Pán Prstenů
3 999 Kč –42 % 2 299 Kč 1 900 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná replika dýky, kterou v trilogii Pán Prstenů využil Černokněžný král Angmaru. Vyrobeno z nerezové oceli N420. Plaketa součástí balení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Morgulský nůž "KNIFE OF ANGMAR KING" - Pán Prstenů

Představujeme Vám ohromující repliku dýky, kterou v filmové trilogii Pán Prstenů využil Pán Nazgûlů, Černokněžný Král Angmaru. Dýka "KNIFE OF ANGMAR KING", jenž poranila Froda na věži Amon Sûl, je nyní dostupná pro Vás jako věrná replika s úžasným detailním provedením.

Dýka je vyrobena z prvotřídní nerezové oceli N420, což zaručuje kvalitu, odolnost a dlouhou životnost. Celá dýka měří imponujících 63 cm, ačkoli čepel je tupá, dýka 1:1 zachycuje všechny charakteristické prvky originálu.

Dýka "KNIFE OF ANGMAR KING" přesně kopíruje vzhled a atmosféru ze světa Pána Prstenů. Je dokonale propracovaná s ohledem na detaily a estetiku. Navíc je součástí dýky i elegantní dřevěná plaketa na zeď, která umožní vystavit tuto epickou repliku jako dekorativní prvek ve Vašem domě či bytě.

Nyní jedinečnou příležitost držet v ruce kousek filmové historie. Připravte se na cestu do Středozemě s touto impozantní replikou a staňte se součástí epického příběhu Pána Prstenů a Černokněžného Krále Angmaru.

"Vydej nám Pulčíka Elfko!!!"

Frodo Pytlík započal svou výpravu do Roklinky, ovšem nemá tušení že ho pronásledují služebníci temného pána, které vede ten nejkrutější. Černokněžný král Angmaru, jenž je odhodlán jít přes mrtvoly, jen aby splnil vůli svého pána. Byl to právě on kdo poranil Froda v ruinách věže Amon Sûl svým prokletým nožem, který nyní může patřit do Vaší sbírky!

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: dýky
Hmotnost celek: 869 g
Hmotnost dýky: 568 g
Hmotnost plakety: 290 g
Délka dýky: 63 cm
Délka čepele: 43,2 cm
Materiál: Nerezová ocel N420, dřěvo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: