Michonne's Katana "THE WALKING DEAD" se zádovým přehozem - OSTRÁ!

25 hodnocení
6 490 Kč –53 %
8703 7 michonne s katana the walking dead se zadovym prehozem ostra
6 490 Kč –53 % 2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Skladem

Meč z oblíbeného seriálu AXN Walking dead! Vyrobeno z pevné oceli, ostřeno! Vhodné jak na výstavu tak pro trénink. Vyrobeno z karbonové oceli 1045, se zinkovou úpravou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Michonne's Katana "THE WALKING DEAD" se zádovým přehozem - OSTRÁ!


Jste fanouškem série Walking Dead? Chcete být připraven na zombie apokalypsu? Líbí se Vám, jak Michonne drtí katanou jednoho zombíka za druhým? Pak si zamilujete naši jedinečnou Michonne's Katana "THE WALKING DEAD"! Nyní v ostré verzi! A hlavně její nízkou cenu!!!

Apokalyptická katana "THE WALKING DEAD" je katana s reálně tvarovanou čepelí vyrobené z houževnaté Uhlíkové oceli 1045 .Čepel katany je ostrá jako břitva! 


Naleznete zde také radioaktivní znak poblíž rukojeti - jako dle série Živí mrtví. Upevnění čepele v rukojeti je osvědčeným a tradičním způsobem - dřevěnými čepy. 
Ty lze kdykoliv vytlouci, katanu rozebrat (k výměně záštity či čistícím účelům) a opětovně složit. Tento způsob jištění čepele také umožňuje manipulaci katanou beze strachu o nějaké povolování šroubů a tím i celé konstrukce katany.

Nádherná masivní záštita (tsuba) dává kataně na pádnosti, takže není divu, že Michonne krájí zombíky jako zeleninu!
Zdobné detaily, nákončí (kashira) - to vše je z masivních kovových dílů! Oplet Tsukamaki je proveden bílou Sageo, pod kterou se skrývá imitace černá rejnočí kůže - vše zcela věrohodně, jako u filmové předlohy! 

Velice skvostná je samotná pochva katany "THE WALKING DEAD"! Bílý tkaninový oplet se snoubí s hnědým koženkovým potahem - přesně jako v sérii Živí mrtví! Vše ladí oku a je kvalitně vyrobeno. Navíc patří ke kataně i závěs přes rameno, který je možný připnout/odepnout k pochvě - opět dle filmové předlohy.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Druh: katany
Hmotnost katany: 1140 g
Délka: 101 cm
Materiál: karbonová ocel 1045, zinek, dřevo, tkanina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: