Meč pána Nazgûlů "LORD OF RINGWRAITHS" ocelový

HQ!
10 hodnocení
5 999 Kč –33 %
Angmar king uvodMeč pána Nazgûlů "LORD OF  RINGWRAITHS" ocelový
5 999 Kč –33 % 3 999 Kč 3 305 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná replika meče, kterým se oháněl sám pán Nazgûlů. Dlouhý, výstavní meč z pevné oceli s dřevěnou plaketou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meč pána Nazgûlů "LORD OF RINGWRAITHS" ocelový

"Je to pán Nazgûlů, nejvyšší z Devítky..."

"Devět mužům, každý je k smrti odsouzen." Tak vypráví příběh o vykování velkých prstenů. Devět jich bylo darováno králům lidí, kteří toužili po moci. Ovšem všichni byli podvedeni a místo slibované moci se stali Nazgûli, přízraky, jenž slouží vůli temného pána Saurona. Mezi nimi však byl jeden, který byl nejkrutějším a nejvěrnějším služebníkem. Pán Nazgûlů, ten jehož nemůže zabít žádný muž, Černokněžný král Angmaru. Poznejte jeho moc, protože nyní pro Vás máme zdroj jeho ohromné síly. Meč "LORD OF RINGWRAITHS".

Černokněžný král Angmaru je už z našeho e-shopu velice dobře známý a to díky tomu že se zde jeho meč již objevil. Ovšem nyní Vám ten samý meč přinášíme v novější, masivnější a detailnější verzi!!! Meč "LORD OF RINGWRAITHS" je totiž novinkou, která zaručeně očaruje každého fanouška nejen chladných zbraní, ale převážně světa J.R.R. Tolkiena. 

První čeho si na meči všimnete je jeho délka. Oproti svému předchůdci měří meč  "LORD OF RINGWRAITHS" úžasných 137,3 cm. Nejedná se tudíž o žádné párátko. Celý meč je vyroben z kvalitní nerezové oceli. Čepel o délce 99,3 cm je pokryta designovými prvky, připomínající praskliny. Její ostří je tupé, neboť se jedná o výstavní repliku, která není určena ke kontaktnímu šermu

Zahnutá záštita meče je detailně zdobena. Na ni navazuje rukojeť 1:1 s originální předlohou. Hladká rukojeť o délce 35,5 cm, je příjemná na dotek a zakončena detailně zdobenou hlavicí. Součástí meče je také krásně zdobená, dřevěná plaketa, díky které si meč bezpečně zavěsíte na zeď a přidáte tak svému příbytku správnou fantasy atmosféru. 

Ideální dárek pro fanoušky světa J.R.R. Tolkiena. Meč krásně ozdobí jakoukoliv místnost, nebo pergolu. Dá se také využít jako doplněk ke cosplayi, ovšem na trénink či kontaktní šerm jej opravdu nedoporučujeme. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Dlouhý meč
Hmotnost: 1809 g
Délka: 137,3 cm
Délka čepele: 99,3 cm
Šířka čepele: 5,5 cm
Délka rukojeti: 35,5 cm
Materiál: Nerezová ocel N420, dřevo, ekologická kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: