Meč Blade na lov upírů "DAYWALKER" se zádovým závěsem!

5 hodnocení
2 999 Kč –36 %
Blade uvodka
2 999 Kč –36 % 1 899 Kč 1 569 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Povedená replika meče, kterou Wesley Snipes drtil upíry v populární trilogii Blade. Nyní i s funkčním takticky nastavovatelným závěsem na záda!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meč Blade na lov upírů "DAYWALKER" se zádovým závěsem!

"Narodil se jako poloviční upír. Má všechny jejich přednosti ale žádnou jejich slabost."

Blade se narodil mladé dívce, která byla pokousána upírem když byla těhotná. Díky tomu tento chlapec získal schopnosti těchto nočních lovců. Ovšem žádnou z jejich slabostí. Chlapec žil na ulici a krmil se krví bezdomovců, než jej našel Whistler a vycvičil chlapce k boji. A tak se zrodil Blade, na půl člověk na půl upír jenž v boji užívá bohatý arzenál zbraní, ale hlavně speciální meč, který nyní můžete vlastnit i Vy!!! :) 

Povedená replika meče, kterou Wesley Snipes drtil upíry v populární trilogii Blade. NYNÍ ZA OPRAVDU POVEDENOU CENU!

Může se pochlubit precizním zpacováním - například kovovou rukojetí s protiskluzovými vroubky, mírně ostrou čepelí a funkčním černým závěsem na záda! I z Vás se tak může stát Daywalker, který chrání lidstvo před zlem a je připraven čelit upírům ve dne i v noci!

Čepel meče „DAYWALKER“ je vyrobena z vyleštěné nerezové oceli. Z pravého stříbra jsme se vzhledem k ceně zatím neodhodlali vyrobit:D Je vhodná pouze na šermování v prostoru, nikoliv na kontaktní sekání. Meč má ekokůží potažené pouzdro, ke kterému je připevněn upravitelný závěs s popruhy. Díky kovovým vroubkům na pouzdře je vytasení meče snadné a elegantní.

Závěs s mečem je možné nastavit na záda mnoha způsoby. Můžete tak dosáhnout i vytahování meče opravdu zpoza zad, což jinak není prakticky možné:) Meč "DAYWALKER" je skvělým doplňkem k jakémukoliv fantasy kostýmu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Replika meče
Hmotnost celková : 1586 g
Hmotnost meče: 963 g
Délka meče: 87,2 cm
Délka čepele: 67,2 cm
Délka rukojeti: 16 cm
Délka pouzdra : 73 cm
Materiál: Nerezová ocel, nylon, dřevo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: