Masivní meč "BARBAR CONAN"

7 hodnocení
5 999 Kč –50 %
Masivní meč "BARBAR CONAN"
5 999 Kč –50 % 2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Skladem

Replika slavného meče z filmové klasiky Barbar Conan, z roku 1982. Nádherný, detailně zpracovaný kousek z nerezové oceli. Součástí balení dřevěná plaketa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní meč "BARBAR CONAN"

"Zabil jsi mou matku! Můj lid, mého otce a ukradl jsi jeho meč!"

Chlapec který se většinu svého života trmácel v kruhu, připoutaný k obřímu "Kolu bolesti". Hnaní touhou po pomstě vyrostl v silného válečníka. Vycvičen k boji pátral po těch, kteří vyvraždili jeho kmen i jeho rodinu. Nyní svobodný může dosáhnout cíle, zabít toho jenž ukradl meč jeho otce a sťal hlavu jeho matce. 

Masivní jednoruční barbarský meč, který jsme vyrvali Conanovi přímo z rukou! ;-) Tento překrásný meč s velice širokou čepelí je velmi detalně zdoben - veškeré detaily jsou masivní a z kovu. To je jeden z mnoha důvodů, proč váží více než 2 kg!!!

Replika meče věrně vystihuje meč ze slavného filmu Barbar Conan z roku 1982.  

Čepel je z bezpečnostních důvodů mírně ztupená. Záštita je nádherně tvarovaná do jelení lebky! Je tedy požehnán samotným lesním bohem - Cernunnem! (Cernunnos) Starodávné runové písmo na čepeli má chránit držitele meče a dávat mu sílu i naději, když se dostane do nesnází.

Nejedná se o žádnou "třasořitku" - celá čepel je zpevněna v rukojeti, můžete ho tedy využít i k tréninku seku. Není však určen pro kontaktní šerm či opravdové sekání. I když věříme, že by díky své hmotnosti a váze lecos přesekl :-)

Tento barbarský jednoruční meč "BARBAR CONAN" Vám doručíme i s mohutným dřevěným podnosem, díky kterému ho můžete mít vystavený na stěně v pokojíku, obýváku či chodbě. Meč "BARBAR CONAN" bude Vaší ozdobou při fantasy táborech, plesech, ke kostýmu, na zábavách, fantasy LARPech, divadelních scénách apod.!

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost: 2049 g
Délka čepele: 74 cm
Délka: 98 cm
Materiál: nerezová ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: