Legendární ocelová katana "HIGHLANDER"

2 hodnocení
2 099 Kč –42 %
Legendární ocelová katana "HIGHLANDER"
2 099 Kč –42 % 1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná replika legendárního meče z filmového zpracování Highlander. Vyrobeno z nerezové oceli. Součástí meče je dřevěná pochva a stojánek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Legendární ocelová katana "HIGHLANDER"

Správní fanoušci tuto čepel jistě poznají.
Katana, která se proslavila svou rolí ve známém snímku Highlander. Hlavní hrdina je zde z vzácné skupiny lidí, kteří jsou zvaní nesmrtelní. Tito lidé jsou obdaření nekončícím životem, ale je tomu tak dáno že i mezi touto skupinou lidí, se najdou i záporáci. V průběhu dějin se Conorovi do rukou dostala katana, které se nerovnala žádná zbraň na světě.
Náš tým Vám s radostí představuje repliku katany "HIGHLANDER".

 Replik "HIGHLANDER" je dokonalou propracovanou kopii originální katany ze stejnojmenného filmu o velikosti 1:1. 

Čepel katany "HIGHLANDER" je vyrobená z nerezové oceli, takže údržba katany je doslova minimální. Kvalitní zpracování klade velký důraz na detaily, takže na této kataně dokonce linku hamon (není kaleno na hamon). Na čepeli je také krásně naznačený výbrus, avšak čepel pro větší bezpečnost tupá.

Rukojet "HIGHLANDER" je opravdovým uměním. Celé tělo je vyrobené z odolného plastu, ale navozuje velmi věrný vzhled slonoviny.
Celá rukojeť je pak zdobená velmi detailními reliéfy z historie a konec rukojeti má tvar dračí hlavy. Ve středu rukojeti je usazený plastový drahokam, který budí dojem rubínu. Tsuba a detaily na pochvě jsou pak z pozlacené oceli.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Druh: replika meče
Hmotnost : 1096 g
Délka meče: 103,8 cm
Délka rukojeti: 33,3 cm
Délka čepele: 67,4 cm
Materiál: nerezová ocel, odolný plast, pozlacená ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: