HQ Katana "KILL BILL - HATTORI HANZO" ostrá!

HQ!
11 hodnocení
5 999 Kč –33 %
KILL BILL úvodka 2
5 999 Kč –33 % 3 999 Kč 3 305 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Nová ostrá verze katany, kterou na své cestě z pomstou užívala Nevěsta ve filmu Kill Bill. 1:1 s filmovou předlohou. Vhodné na výstavu, tréninku či sekání!

Detailní informace

Detailní popis produktu

HQ ostrá Katana "KILL BILL - HATTORI HANZO"

"Protože moje škodná je Váš bývalý žák. A vzhledem k tomu kdo to je... Myslím, že máte obrovské závazky." 

Překažená svatba masakrem. 4 roky v kómatu. Ztracené dítě. Několik důvodů. které přivedli ženu, zvanou "Nevěsta" na cestu pomsty. Seznam jmen zabijáků, které bylo třeba potrestat. Nástrojem pomsty se měl stát meč, který pro nevěstu vyrobil legendární kovář Hattori Hanzo na ostrově Okinawa. Tento meč již z našich stránek znáte. Ovšem nyní Máme skladem novější, kvalitnější a celkově lepší verzi, se kterou můžete trénovat a dokonce i sekat!!! 

Nová verze slavného meče ze 4 filmu Quentina Tarantina. Přesná replika meče z kovárny Hattori Hanza, který doprovázel Nevěstu na její cestě pomsty. Tentokrát však v novém provedení, které vypadá lépe než předchozí kus, jenž byl určen převážně na výstavu. HQ katana "KILL BILL - HATTORI HANZO" je totiž nejen výstavním kouskem, ale i funkčním mečem, který lze užít jak k tréninku, tak k sekání.  

Celá katana "KILL BILL - HATTORI HANZO" měří 102 centimetrů. Samotná čepel vyrobena z kvalitní karbonové oceli měří 69,5 centimetrů. Její povrch je zrcadlově leštěný a ostří již z výroby ostřené. Na spodní straně čepele nalezneme obrázek lva, což je značka legendárního Hattori Hanza. Díky tomu že je čepel zapuštěna do rukojeti a pevně zajištěna kolíčky, lze katanu využít nejen k výstavním účelům, ale i k tréninku a sekání. 

Rukojeť začíná kulatou záštitou (tsuba), která svým vzhledem 1:1 kopíruje filmový originál. Rukojeť meče je na vrchu omotána opletem z ekokůže. Pod ním se skrývá rejnočí kůže, jak je u samurajských mečů zvykem. Celá rukojeť měří od tsuby ke kashiře (zakončení rukojeti) 27 centimetrů. Rukojeť pohodlně padne do ruky a nemá tendence prokluzovat. 

Součástí meče je černý háv, ve kterém katanu můžete bezpečně přenášet. S HQ katanou "KILL BILL - HATTORI HANZO" se můžete i vy cítit jako Nevěsta. A možná i Vy najdete pomstu a sejmete toho parchanta, jenž co si říká BILL. :D        

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: katany
Hmotnost katany: 1309 g
Délka katany: 102 cm
Délka čepele: 69,5 cm
Materiál: Karbonová ocel 1045, rejnočí kůže, ekokůže, dřevo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: