Gotický rytířský meč "KNIGHTS OF THE DRAGON ORDER" Ostrý!!!

2 hodnocení
4 999 Kč –50 %
Gotický rytířský meč "KNIGHTS OF THE DRAGON ORDER" Ostrý!!!
4 999 Kč –50 % 2 499 Kč 2 065 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailně zpracovaný gotický meč z kvalitní karbonové oceli 1045. Propracované detaily, již z výroby ostřený. Pevná pochva se závěsem na opasek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gotický rytířský meč "KNIGHTS OF THE DRAGON ORDER" Ostrý!!!

" Dračí oheň plane stejně, jako rytířovo srdce. "

Moc se toho o tomto tajemném řádu neví. Jediné co znají lidé po cele zemi, je fakt, že tento řád bojuje s silou samotných pradávných draků. Někteří i tvrdí, že když se dají do bitvy, zní jejich řev, jako ten dračí. Tito hrdí a čestní rytíři chrání slabší a bojují za jejich právo a životy. Vskutku žádný zloduch by neměl brát na lehkou váhu, když se mu postaví jeden z rytířů právě tohoto slavného řádu.

Meč je vskutku krásným kouskem. Laděn do gotického stylu stejnojmenné doby. Čepel je vyrobena z kvalitní tvrzené karbonové oceli a s jejími 79,4 cm a velmi ostrým ostřím, je skoro nebezpečná jako dračí zub. Záštita je stylizována tak jako můžeme vidět u různých gotických mečů. Rukojeť je dlouhá 18 cm a tvořena kvalitní černou ekokůží. Pochva meče je opravdu luxusní zdobena stříbrnými prvky a motivem draka a je tak opravdu vhodným doplňkem této krásné zbraně. Součástí je i kožený popruh, který může meč držet blízko opasku či dobového kostýmu.

Meč je velice ostrý!!! Proto doporučujeme s mečem zacházet opatrně, či při použití pro kontaktní šerm pod dohledem odborníka. Meč je velice dobře zpracovaným kouskem a hodí se nejen na divadelní představení tak i jako část dobového kostýmu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Funkční meče
Hmotnost: 1569 g (s pouzdrem)
Hmotnost meče: 1212 g
Délka celková: 106 cm
Délka čepele: 81,4 cm
Délka rukojeti: 23,3 cm
Materiál: 1045 karbonová ocel, železo, dřevo, ekokůže
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: