Alitin meč "DAMASCUS BLADE" Alita the Battle Angel

4 hodnocení
5 999 Kč –33 %
Alitin meč "DAMASCUS BLADE" Alita the Battle Angel
5 999 Kč –33 % 3 999 Kč 3 305 Kč bez DPH
Skladem

Výstavní replika, která je přesnou kopií meče, který užívá Alita ve filmu Alita the Battle Angel. Popracované detaily + pevný stojánek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alitin meč "DAMASCUS BLADE" Alita the Battle Angel

"Nebudu stát opodál v přítomnosti zla!"

Alita the Battle Angel je cyberpunkový film, inspirovaný mangou. Vypráví příběh bojového kyborga, který byl nalezen na vrakovišti jistým Dysonem Ido. Dyson pojmenoval kyborga Alita po své zesnulé dceři, díky čemuž jej Alita bere jako svého vlastního otce. Alita si nepamatuje svůj předchozí život, ovšem když se zapojí do boje, její vzpomínky se pomalu vrací. Alita v boji užívá zvláštní meč, který nyní můžete mít ve své sbírce i Vy! 

Novinka ze světa Cyberpunku a to konkrétně ze světa kyborga Ality z filmového zpracování Alita the Battle Angel. Nádherná replika meče "DAMASCUS BLADE", který užívá v boji právě hlavní hrdinka filmového zpracování. Dech beroucí detaily a pevná konstrukce Vás na 100% okouzlí a to vše můžete mít za bezkonkurenční cenu! 

Alitin meč "DAMASCUS BLADE", je přesnou replikou 1:1 s originálem. Jeho délka je 93,5 cm. ale i tak se nejedná o žádné párátko, neboť je meč vyroben z masivní a pevné nerezové oceli. 

Zahnutá, jednosečná čepel meče měří od špice po záštitu 69 cm. Celý její povrch je pokrytý damaškovým vzorem a kybernetickými kresbami. POZOR! Jedná se pouze o dekorační prvky, nikoli damaškovou ocel. Ostří meče je již z výroby tupé, nebot se jedná o čistě výstavní kus, jenž se dá využít na prostorový trénink, ovšem nikoliv na kontaktní šerm. 

Čepel je zapuštěna do masivní rukojeti, designové podobné originální předloze. Základ čepele je vyroben též z oceli, ovšem najdeme na ni drobné pogumování, které brání prokluzování v ruce. Na meči najdete jen jediný kousek plastu a to v podobě pevného stojánku, do kterého meč pohodlně zapadne a drží jako přibytý. Ideální kousek, který dodá Vaší domácnosti tu správnou futuristickou atmosféru. Skvělý dárek pro fanouška Ality a dokonalý doplněk ke cosplayi. :)      

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Dlouhý meč
Hmotnost: 2077 g
Délka meče: 93,5 cm
Šířka čepele: 9 cm
Délka rukojeti: 19 cm
Materiál: Nerezová ocel, guma, plast (stojánek))

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: