Nindža katana "GENIN NINJA-TO" s foukačkou!

5 hodnocení
2 599 Kč –42 %
ninja-to nindža meč
2 599 Kč –42 % 1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Skladem

Replika meče, jenž užívali Ninjové ve Starém Japonsku. Lehce přeostřená čepel vyrobena z karbonové oceli. Součástí meče je foukačka na s munici 12ti šipek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nindža katana "GENIN NINJA-TO" s foukačkou!

Chcete mít krásné ninja-to se všemi nindža rysy za PÁR KORUN??? Máte ho mít! Slavný meč užívaný Ninji "GENIN NINJA-TO" nadchne všechny příznivce ninjů a starého Japonska! Celé zpracování katany "GENIN NINJA-TO" je za svou cenu provedeno funkčně, účelně, historicky a ve skvělém poměru cena/výkon! Dostane se Vám do ruky krásný ninja meč s celočerným designem proti možnosti odlesku, který je prozrazující...

"GENIN NINJA-TO" je katana s rovnou lehce přiostřenou čepelí (dekorační ostří)
Černá čepel je z karbonové oceli. Není určena pro kontaktní sekání (např. rákosové rohože, bambus, větve), ale prut s ní klidně useknete  - TESTOVÁNO ;-)

Rukojeť "GENIN NINJA-TO" je také černá pro nerušené použití (včetně imitace rejnočí kůže). Tradiční kovová hranatá záštita, která je typická pro meče ninjů/nindžů, je samozřejmostí!

Celodřevěná pochva má povedený černý 3D kapkovitý nástřik, takže po přejetím ruky ucítíte lehké hrbolky dodávající na designu.
Její tajná zbraň (a to doslova :-) je však ninja foukačka! Tato hliníková trubice je důmyslně přichycena k pochvě ninja-to a to dokonce i s municí 12 šipek.

Foukačka je plně funkční - můžete z foukat i v případě, kdy je přidělána k pochvě, dokonce i když je meč zasunut v pochvě! A to díky tajnému otvoru v nindža záštitě.


Foukačka je kratší, než u mnohem lépe zpracovaného, ostrého a zpevněného ninja-to "JONIN NINJA-TO".
Trubicová foukačka byla také využívána nindži jako dýchací trubička, když se skrývali ve vodních příkopech či bažinách.
Katanu "GENIN NINJA-TO" lze nosit na zádech tradičním způsobem - pomocí volné dlouhé stuhy sageo (součástí pochvy) a klasickému pásku obi z libovolného bojového umění.


Ninja-to "GENIN NINJA-TO" nese svůj název odůvodněně. Pozice genin patřila mezi nindži k vykonavatelům úkolů! Geninové vykonávali rozkazy výše postavených chunin a jonin. Zakládaly požáry, vykonávali atentáty a špionážní mise.
Zpracování katany je vytvořeno tak, abyste dostali krásné ninja-to s duchem nindži za NEJNIŽŠÍ MOŽNOU CENU!!!
Katana "GENIN NINJA-TO" patří mezi naše trumfy, které jsme pro Vás dovezli přes půl světa za jedinečnou a bezkonkurenční cenu!

Video recenze zde:

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy repliky
Záruka: 2 roky
Druh: katany
Hmotnost: 787 g
Délka: 98 cm
Materiál: karbonová ocel, kovové detaily, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: