Démonický meč "DEVIL SWORD DANTE" Devil May Cry

3 hodnocení
7 999 Kč –37 %
Devil may Cry uvodka
7 999 Kč –37 % 4 999 Kč 4 131 Kč bez DPH
Skladem

Replika démonické verze meče Rebellion. Vyrobeno z pevné pryskyřice. Celková délka meče 138 cm. Dokonalý doplněk ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Démonický meč "DEVIL SWORD DANTE" Devil May Cry

"Jackpot!!!"

Dante, syn démonického válečníka Spardy! Lovec démonů, playboy a milovník pizzy a jahodového koktailu. Tak se dá stručně představit postava, která se ohání mečem Rebellion. Nyní však je tu nová forma tohoto meče a to Démonický meč "DEVIL SWORD DANTE". Tento meč je vyšší formou Rebellionu, když se Dante přemění do své démonické podoby. Meč z černé hmoty jenž připomíná zatuhlou lávu a která skrývá Danteho sílu, může nyní spadnout i do Vašich rukou!!!      

Detailně propracovaná replika vyšší verze meče Rebellion, známého z herní série DEVIL MAY CRY! Nyní se však jedná o kousek, který užívá Dante ve své démonické podobě. Jedná se o repliku, kterou ocení každý fanoušek této herní série a převážně Cosplayeři, neboť meč "DEVIL SWORD DANTE" může být ideálním doplňkem Vašeho Cosplaye. 

Démonický meč "DEVIL SWORD DANTE" je přesnou kopií své herní předlohy. Celý meč je vyrobený z pevné pryskyřice a tudíž se jedná čistě výstavní repliku, kterou nedoporučujeme užívat k sekání, či kontaktnímu šermu. Jedná se o vskutku masivní a však lehoučký kousek o váze 3000g.

Celý meč měří od špičky 138 centimetrů, tudíž se nejedná o velikost 1:1, ovšem i tak Vás okouzlí detailní propracování a meč skutečně připomíná zatuhlou lávu. Skvělá ozdoba do Vašeho obydlí a výborný doplněk ke cosplayi. Nyní i se i Vy můžete stát démonickým válečníkem, meč "DEVIL SWORD DANTE" 

   

  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Devil May Cry
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost: 3000 g
Délka: 138 cm
Délka čepele : 97 cm
Délka rukojeti: 21,5 cm
Materiál: Pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: