ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

"VÝROBA CHLADNÝCH ZBRANÍ NA ZAKÁZKU"

0187f2cafd8d6708f46d5d166638616c--orcas-katana  il_340x270.1439463779_j4gb  img_2732-1_1280

 

Stojíte o repliku či specifický umělecký výrobek svých snů? Je Vaše vysněná replika unikátní, jedinečná, nesehnatelná či sehnatelná v mizivé kvalitě? Chcete vlastnit unikát, který nikdo jiný nemá? I pak jsme pro Vás originálním a spolehlivým řešením! Náš tým strojařů a kovářů převezme Vaše konkrétní požadavky, zdarma vytvoří cenový návrh, poté už jen počká na Váš souhlas a výroba může začít!

Otevřete srdce své fantazii, u nás není nemožné nic! Nechte si od nás ručně vyrobit zbraně z filmů a seriálů, repliky historických zbraní i třeba chladné zbraně z budoucnosti! I když se jedná o časově náročnou činnost, zakázková výroba závisí na složitosti výroby. Doba výroby včetně trvá od 3 do 8 týdnů u základních typů zbraní
Výrobní doba započne po uzavření objednávky :-) bohužel nikoli od data Vaší poptávky :-/

A mít svůj punc originality, to přece stojí za to!

Zaujala Vás tato nabídka? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat na email ceo@chladnezbrane nebo na tel. čísle +420 774 140 390 pro zjištění cenové nabídky! Těšíme se na Vás!


 

 

 

"RYTECTVÍ A GRAVÍROVÁNÍ ČEPELÍ"

d3f0424c59f8b1d8928f545b5fd8201e

Rádi byste nechali vyrýt do čepele nápis či logo vaší firmy? Nebo si jen přejete vyrýt do nože své jméno či obrázek? U nás vyjdeme vstříc každému - levně, rychle, profesionálně! K dispozici vám budou profíci, kteří za rozumnou cenu odvádí výborné výsledky! Počet kusů, druh loga či nápisu a další spojené záležitosti jsou na dohodě.

Nabízíme také rytectví a gravírování na naše damaškové nože! Věnujete svým obchodním partnerům dárek, na který jen tak nezapomenou! Damaškový nůž je legendou po staletí a jeho darování jistě vyvolá nemálo obdivu a chvály!

Pro více informací nám napište na email ceo@chladnezbrane.eu nebo zavolejte na číslo +420 774 140 390! Těšíme se na Vás!

 

 

"PŮJČOVNA CHLADNÝCH ZBRANÍ - PŮJČTE SI NŮŽ, MEČ ČI KOPÍ!"

IMG_1133

Potřebujete nějakou zbraň do terénu či k divadelnímu představení, ale nechce se vám ji draze kupovat? Chcete si obstarat katanu, historickou kuši či mačetu, ale jen na zkoušku? Využijte naší jedinečné Půjčovny chladných zbraní! Za velmi rozumnou cenu vám zapůjčíme jakoukoli zbraň z našeho e-shopu, ať už se jedná o malý motýlek či dvoumetrovou válečnou naginatu!

V našem velkoskladu zbraní ve Velkém Oseku si vybere naprosto každý! Přijďte nás navštívit i vy a věřte, že nebudete zklamání! Doba zapůjčení a další spojené záležitosti jsou zcela na domluvě.

Co všechno si můžete zapůjčit?

  • Pravá samurajská katana - desítky druhů dekorativních i praktických mečů v ceně až 30 tisíc!
  • Samurajské kopí naginata - tradiční japonské kopí s dlouhou násadou a ostrou zahnutou čepelí
  • Repliky nožů a mečů z filmů - například Žihadlo z Pána Prstenů, meče z herní série Zaklínač, nespočet anime zbraní a dalších legendárních filmových kousků!
  • Tradiční čínské zbraně - cokoliv od šaolinského řetězu po čínský půlměsíční rýč - tradičních zbraní šaolinských mnichů!
  • Libovolné vrhací nože či hvězdice nejrůznějších tvarů a velikostí
  • Sekery - vrhací, válečné, obousečné...
  • Historické luky a kuše všech možných druhů
  • Autentické samurajské brnění v hodnotě přes 50 tisíc kč!
  • a cokoliv dalšího!

 

Zaujala Vás tato nabídka? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat na email ceo@chladnezbrane nebo na tel. čísle +420 774 140 390 pro zjištění cenové nabídky! Těšíme se na Vás!