Thorovo kladivo "MJOLNIR" Assassin's Creed Valhalla

3 hodnocení
5 999 Kč –33 %
Thorovo kladivo "MJOLNIR" Assassin's Creed Valhalla
5 999 Kč –33 % 3 999 Kč 3 305 Kč bez DPH
Skladem

Detailně propracované kladivo boha Thora ze série Assassin's Creed. Design 1:1 s herním originálem, jenž se podobá i mytologickému kladivu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Thorovo kladivo "MJOLNIR" Assassin's Creed Valhalla

"My jsme Asgarďané! My se nepotulujeme kolem jako elfové. My bojujeme!"

Kus ráje jenž byl vytvořen ve formě legendární zbraně, již se oháněl Isu, jménem Thor. Později však tuto zbraň získá hlavní hrdina/hrdinka Eivor z klanu Raven a prohlásí kladivo za své. O tomto kladivu se říkalo že poskytuje velkou sílu a schopnost ovládat elektrickou energii. Nyní i Vy můžete vlastnit toto legendární kladivo, které nejen pochází ze slavné značky Assassin's creed, ale i velice podobný pravému kladivu, jímž se oháněl severský bůh Thor.

Pro fanoušky herního světa ale i toho mytologického. Legendární kladivo boha Thora, který nejen pochází ze Severkého náboženství, ale byl také ztvárněn v několika filmech, komiksech a dokonce hrách. Thorovo kladivo "MJOLNIR" Assassin's Creed, je verzí která pochází z posledního dílu série AC. Ovšem jeho design se velice podobá kladivu, které podle historických pramenů Thor údejně opravdu užíval. 

Kladivo je vyrobené z jednoho pevného kusu tvrzené pryskyřice. I když se jedná o masivní kus, kladivo je překvapivě lehké a to díky dutému vnitřku. Celé kladivo váží pouhých  1431 g.    

Na kladivu najdeme detailní zdobení v podobě severských run, které pokrývají celou hlavici. Celé kladivo měří 49 cm. Zdobení a velikost kladiva odpovídá 1:1 s herním originálem, velice se ale podobá i mytologickém kladivu, které podle historických pramenů Thor opravdu užíval. Kladivo tak může být skvělým dárkem jak pro fanoušky Assassin's Creed, tak pro fanoušky severské mytologie.  

Thorovo kladivo "MJOLNIR" Assassin's Creed je skvělým doplňkem ke cosplayi, divadelnímu představení či jen tak na ozdobu. I když kladivo nevládne elektronickými schopnostmi, i tak se jedná o nádherný kousek. :) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Assassin's creed
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost: 1431 g
Délka: 49 cm
Délka hlavice: 27,5 cm
Délka rukojeti : 35,8 cm
Materiál: tvrzená pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: