Leonidovo kopí "SPEAR OF LEONIDAS" Assassin's Creed

5 hodnocení
5 499 Kč –40 %
Leonidovo kopí "SPEAR OF LEONIDAS" Assassin's Creed
5 499 Kč –40 % 3 299 Kč 2 726 Kč bez DPH
Skladem

Výstavní replika zbraně ze hry Assassin's Creed Odyssey. Vyrobeno 1:1 s originálem z pevné oceli. Detailní zpracování. Součástí balení transparentní stojánek.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Leonidovo kopí "SPEAR OF LEONIDAS" Assassins Creed

Král Leonidas I, král Sparty je jednou z nejznámějších postav Řecké Historie. Též je, ale protagonistou ve hře známé, jako Assassin's Creed Odyssey. Z této hry pochází ono kopí, jenž vlastnil Leonidas osobně a které se dostane do rukou hlavního protagonisty, neboli hráče. Pokud jste fanoušky Řecké mytologie a hlavně Assassin's Creed, přijdete si na své. Neboť tu pro Vás máme novinku, která zaujme, každého nadšeného fanouška dílu Odyssey. Leonidovo kopí "SPEAR OF LEONIDAS".

Replika vytvořena z masivního kusu oceli, která na první pohled okouzlí svým designem. Celá zbraň je zhotovena v měřítku 1:1, tudíž je stejně velká, jako její originální předloha. Krom toho disponuje detailním zdobením, které je na chlup totožné s tím, jaký má herní originál. Veškeré malování na povrchu kopí je ruční práce. 

Čepel o délce 21,5 centimetrů je zhotovena do trojúhelníkového tvaru. Její ostří je tupé, neboť se jedná o předmět určený převážně k výstavní účelům. Samotná čepel je též zdobena malbami ve zlaté barvě. 

Zdobená rukojeť o délce 33 centimetrů, obsahuje gumové části, které slouží, jako protiskluzový povrch. Rukojeť krásně padne do ruky a díky těmto gumovým částem je její povrch i pohodlný pro Vaši ruku. Celá rukojeť je zakončena zdobnou hlavicí, která svým tvarem připomíná ptačí hlavu. Součástí kopí je plastový stojánek. 

Vhodný sběratelský kousek pro každého fanouška, jak AC, tak her obecně. Ideální doplněk pro zkrášlení Vaší domácnosti. Krom toho se dá dokonale využít k cosplayi hlavních protagonistů hry, či samotného Leonida. Upozorňujeme však, že se nejedná o produkt určený k sekání ovoce či jiných věcí. Ovšem cviky výpadů do vzduchu s ním provázet lze. :) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Assassin's creed
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost: 1377 g
Délka: 65 cm
Délka čepel: 21,5 cm
Délka rukojeti : 33 cm
Materiál: ocel, guma, plast (stojánek)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: